Karaali Bitti, Sıra Muradiye’de
Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Daire Başkanlığı, il genelinde bulunan mezarlıkların çevre duvarlarını yenileme çalışmalarına devam ediyor. Yunusemre ilçesine bağlı Karaali Mahallesinde bulunan mezarlığın çevre duvarını tamamlayan Manisa Büyükşehir Belediyesi, Muradiye Mahallesinde bulunan mezarlıkta da çalışmaları son aşamaya getirdi.
İl genelinde bulunan mezarlıkların şartlarını iyileştirmek için çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, mezarlıklarda temizlik ve ilaçlama çalışmalarının yanı sıra mezarlıkların çevre duvarlarını da yeniliyor. Mezarlıklar Daire Başkanlığı’na bağlı Bakım Onarım Şube Müdürlüğü bu kapsamda Yunusemre ilçesine bağlı Karaali Mahalle Mezarlığı ve Yunusemre Mahalle Mezarlığında çalışmalarını başlattı. Mezarlıklar Daire Başkanı Serpil Çakır da Mezarlıklar Bakım Onarım Şube Müdürü Gökhan Oğuz Kaya ile birlikte yürütülen çalışmaları yerinde inceledi. Gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili bilgi veren Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Daire Başkanı Serpil Çakır, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün önderliğinde il genelinde bulunan mezarlıkların şartlarını iyileştirmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bu kapsamda Daire Başkanlığımıza bağlı ekiplerimiz il genelinde bulunan mezarlıklarda temizlik ve ilaçlama çalışmalarını sürdürüyor. Ayrıca mezarlıkların daha güvenli hale gelmesi için de çevre duvarları inşaatlarını gerçekleştiriyoruz. Yunusemre ilçemize bağlı Karaali Mahallesi’nde de mezarlık duvarı için yürüttüğümüz çalışmayı tamamladık” dedi.
Sıra Muradiye’de
Muradiye Mahallesi’nde bulunan mezarlığın çevre duvarının yapılması işine tüm hızıyla devam edildiğini dile getiren Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Daire Başkanı Serpil Çakır, çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını belirtti. Daire Başkanı Serpil Çakır, il genelinde bulunan mezarlıklarda çalışmaların titizlikle sürdürülmeye devam edileceğini söyledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner5