Turgutlu Prestij Projesiyle Çok Farklı
MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ilçe ziyareti esnasında Turgutlu'da yapımı tamamlanan ve kullanıma sunulan Akçakmak Prestij Projesini inceledi. Cadde boyunca, esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Ergün, vatandaşların prestij caddesinin ilçeye değer kazandırdığını belirtmeleri üzerine, “Sizler için en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Güle güle kullanın. Hayırlı olsun” dedi.
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Turgutlu’da değişen altyapısı, yenilenen kilit parke, bordür, kaldırım taşı, engelli uyarıcı kılavuz karoları ve aydınlatmaları ile ilçeye yeni ve farklı bir görünüm kazandıran Akçakmak Caddesi’ni de inceledi. Başkan Ergün’e incelemeler sırasında Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanı Fevzi Demir, şube müdürleri, Turgutlu Koordinasyon İşleri Müdürü Kemal İskifoğlu ve yüklenici firma yetkilileri eşlik etti.
Esnaf ve Vatandaşlarla Sohbet Etti, Teşekkürleri Aldı
 Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, heyetiyle birlikte incelemeler esnasında caddede bulunan esnaf ve vatandaşlarla bol bol sohbet etti. Akçakmak Caddesi’nin baştan aşağı yenilenmesinden dolayı duydukları mutluluk ve memnuniyetleri ileten vatandaşlar, caddenin yenilenmesinin şehircilik anlamında bir kazanç olmasının yanında evlerine de değer kazandırdığını belirterek Başkan Ergün’e teşekkürlerini sundu.
Sizler İçin En İyisini Yapmaya Çalışıyoruz
 Turgutlu’da başlattıkları prestij projeler ile ilçe halkının altyapısından üstyapısına, kaldırımlarından aydınlatmalarına kadar her noktanın en iyi şekilde 
halka sunulmasını amaçladıklarını belirten Başkan Cengiz Ergün, “Sizler için en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Güle güle kullanın. Hayırlı olsun” diye konuştu.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol