Hizmetten Memnun Vatandaşlar Başkan Şirin’i Ağırladı
Hizmetten Memnun Vatandaşlar Başkan Şirin’i Ağırladı
Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Cumhuriyet Mahallesi Göbekli Apartman Sitesi sakinlerinin daveti üzerine mahalleyi ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Mahallelerine yapılan hizmetten duydukları memnuniyeti dile getirerek Başkan Şirin’e çiçek takdim eden vatandaşlar, “İsteklerimizi kısa sürede yerine getirerek bizleri mutlu eden çalışmalarından dolayı Değerli Başkanımız Turgay Şirin’e teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz” dedi.
Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan Göbekli Apartman Sitesi sakinleri sokaklarına yapılan aydınlatma çalışmalarından dolayı Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin’e teşekkür etmek amacıyla kendilerini mahallelerine davet etti. Daveti kırmayarak Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan, Fen İşleri Müdürü Yasemin Özay Sungur ve Zabıta Müdürü Bülent Gökmen ile birlikte site sakinlerinin davetine icabet eden Başkan Şirin, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı. Vatandaşlar, “Sağolsunlar Başkanımız mevcut alanımızın aydınlatması için bizleri kırmadı ve bu isteğimizi kısa sürede yerine getirdi. Bizler Göbekli Apartman Sitesi sakinleri olarak kendisini ağırlamak ve teşekkür etmek istedik. Değerli Kaymakamımız Uğur Turan Bey’in de eşlik etmesiyle ziyadesiyle memnun olduk. Başkanımıza ve ekibine teşekkür eder, başarılı çalışmalarının devamını dileriz” dediler.
Hizmetlerimizin Takdir Görmesinden Memnunuz”
Mahalle sakinlerinin nezaketleri karşısında duyduğu memnuniyeti ifade eden Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin de, “Göbekli Apartman Sitesi sakinlerimizin aydınlatma konusundaki taleplerini kısa sürede yerine getirmeye çalıştık. Sağolsunlar onlar da hizmetimizden duydukları memnuniyet doğrultusunda bizleri mahallelerine davet ettiler. Bu anlamda asıl teşekkürü ben kendilerine yapmak isterim. Çünkü ayrım gözetmeden her noktaya ulaştırmaya gayret ettiğimiz hizmetlerimizin halkımız nezdinde takdir görmesi bizleri oldukça memnun ediyor” dedi. Mahalle sakinlerince ağırlanan Kaymakam Turan ve Başkan Şirin, site sakinleriyle bir hatıra fotoğrafı çektirerek sohbet ettiler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner5

banner36