Başkan’dan Şirinkoyuncu Ailesi’ne Duygulandıran Ziyaret
Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, evliliklerinde yarım asrı geride bırakan Saliha ve Erdoğan Şirinkoyuncu çiftini ziyaret etti. Gönül Projesi kapsamında ziyarette duygu dolu anlar yaşanırken, mutluluktan gözyaşlarını tutamayan Saliha Şirinkoyuncu, “Başkanımız bizleri mutlu etti, Allah da onu her daim mutlu etsin” şeklinde konuştu.
Evliliklerinde 50 yılı geride bırakan Turgutlulu çiftlere nikah defterinin bir suretiyle jest yapmaya devam eden Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Acarlar Mahallesi İsmail Hakkı Sokak üzerinde oturan Erdoğan-Saliha Şirinkoyuncu çiftinin evine konuk oldu. Başkan Şirin, “Belediyeciliğin sosyal projelerle, halkımıza temas edecek hizmetlerimizle anlam kazandığını biliyor, bu doğrultuda da Gönül Projesi ziyaretlerimizi sıklaştırıyoruz. Bizler kadar elbette kapılarını bizlere mutlulukla açan halkımızın da projenin devam etmesinde yadsınamaz katkıları var. Misafirperverlikleriyle, güleryüzleriyle günümüzü güzel geçirmemize vesile olan değerli büyüklerimize teşekkür ediyorum. Onların ellerini öpüp hayır duası almak en güzel duygulardan biri. Her zaman bir kardeşleri olarak kapımız onlara açık. Ne zaman isterlerse bizleri ziyarete gelebilirler. Onlar 50 yıl bir yastığa baş koymuşlar. Allah daha nice yıllar nasip etsin. Tüm gençlerimize örnek olmaya devam etsinler” dedi.
Hizmetleriniz Gibi Sizler de Şahanesiniz”
Şirinkoyuncu çifti de ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, “Başkanımız bizi mutlu etti, Allah da onu her daim mutlu etsin. Bizlere hediye ettiği nikah defterinde yer alan 50 yıl önceki fotoğraflarımızı görmek bizleri duygulandırdı. Kendisinin çalışmalarından gurur duyuyoruz. Yaptığı hizmetler ortada. Böylesi şahane hizmetleri ancak şahane insanlar yapar. Turgutlu için canla başla çalıştığını biliyoruz. Daha ne isteyelim ki. Biz Turgutluluyuz, Turgutlu’nun evlatlarıyız. Kendisini de çok seviyoruz. Başarıları daim olsun inşallah. Çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.


 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol