Başkan Şirin Güven Tazeleyen Coşkun’u Ziyaret Etti
Hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Şirin, “Turgutlu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanlığı gibi anlamlı bir görevde bulunmanız ve tekrar seçilmenizden dolayı sizleri tebrik ediyorum” dedi.

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, genel kurulda güven sağlayan Turgutlu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Coşkun’u ziyaret etti. Coşkun’a başarı dileklerini sunan Başkan Şirin “Esnaf kefalet gibi esnafımıza nefes aldıran, önünü açan, zor durumda yanında olan bir kurumun başındasınız. Bu manada Turgutlu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanlığı gibi anlamlı bir görevde bulunmanız ve tekrar seçilmenizden dolayı sizleri tebrik ediyorum. Allah mahçup etmesin, güzel hizmetler sunmak nasip etsin” dedi.

“Başkanımızın Yaptığı İşler Ortada”
Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin’in ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Hasan Hüseyin Coşkun ise, “Sayın Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Yaptığı hizmetler ortada. Kendisinin bizce ilk 5 senesi çıraklık dönemi oldu. Allah nasip ederse ikinci 5 senesi de ustalık dönemi olacak. Bizler inanıyor ve güveniyoruz. İşte Turgutlu’da yapılan hizmetler ortada. Yollarımız bitiyor, esnaflarımız rahatlamaya başlayacak. Tabi bu işler zaman alıyor. Bizler Başkanımıza hak veriyoruz. Kendimle alakalı ise 3. yılımızı doldurduk. Bizler de ilk 3 yılımızı acemilik dönemi olarak gördük. Önümüzdeki 3 yılda ise tecrübe kazanarak ustalık dönemi olacak. İlk göreve geldiğimiz 20-25 milyon lira gibi bir bütçemiz vardı. Şimdi ise 65 milyon lira gibi bütçemiz oldu. Hedefimiz bunu 100 milyon liraya çıkarmak. Aktif üye sayımızı iki katına çıkardık. Esnafımıza kredi anlamında kolaylıklar sağladık. Çalışmalarımıza tüm gayretimizle, esnafımızın her zaman yanında olacak şekilde devam ediyoruz” dedi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol