Yeni Malatyaspor’da öz güven tam
Yeni Malatyaspor’un Sportif Direktörü Ali Ravcı, “Bizim bu ligde diğer takımlarda olmayan özelliklerimiz var. Sonuç itibariyle 3 eksiğimiz var ama bu bizi kazanma düşüncemizden alıkoymayacaktır” dedi.
Nurettin Soykan Tesisleri’nde basına mensuplarına takımın son durumuyla ilgili açıklamalarda bulunan Ravcı, eksik oyuncuları bulunmasına rağmen Göztepe karşısında takımlarına sonuna kadar güvendiklerini söyledi.

“Rakiplerin mağlup olduğu haftada 1 puanı kar olarak görüyoruz”
Giresunspor maçının kendileri için ilginç olduğunu ve hiç beklemedikleri bir hale büründüğünü ifade eden Ravcı, “Bizim için ilginç oldu 10 kişi kalmamız, Mba’nın kaçırdığı gol, rakibin atakları derken maç gitti geldi diyebilirim. Sonuç itibariyle rakiplerin mağlup olduğu haftada 1 puanı kar olarak görüyoruz” dedi.

“3 eksiğimiz var ama bu bizi kazanma düşüncemizden alıkoymayacaktır”
Göztepe’nin hafta içi kupada oynaması ve eksikleri olması konusunda da düşüncelerini paylaşan Ravcı, “Göztepe’nin hafta içi kupada oynaması fiziksel bir dezavantaj gibi görülebilir. Ancak hem rotasyon yaptılar hem de kazanıp moral buldular. Kaldı ki Göztepe eksik de olsa yorgun da olsa her zaman Göztepe’dir. Geniş bir kadroları, bireysel olarak etkili adamları var. Onlar ne kadar kaliteliyse biz de Yeni Malatyasporuz. Onlarla savaşacak bir oyuncu grubumuz var. Takım içindeki arkadaşlık ruhu maçlara yansıyor. 10 kişi kalındığında ya da eksik oyuncu olduğunda herkes herkesin yerini dolduruyor. Antrenmanda iyi çalışıyoruz. Bizim de bu ligde kendimize göre diğer takımlarda olmayan özelliklerimiz var. Sonuç itibariyle 3 eksiğimiz var ama bu bizi kazanma düşüncemizden alıkoymayacaktır. Takımımıza inanıyoruz, güveniyoruz. Öncelikle sakatlık ve cezasız bir maç temenni ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner5