Yenilenen Atatürk Caddesi, Soma’ya Hayırlı Olsun
MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Soma ilçe ziyaretinde prestij projeler kapsamında baştan aşağı yenilenen Atatürk Caddesi’nde incelemelerde bulundu. Cadde boyunca esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Ergün, yenilen Atatürk Caddesi’nin bölgeye yeni bir dinamizm ve canlılık getirdiğini belirterek, hayırlı olmasını diledi.
Manisa Büyükşehir Belediyesi, Soma ilçesi Atatürk Caddesi Yol ve Tretuvar Düzenlemesi projesinin çalışmalarını tamamladı ve ilçe halkının kullanımına sundu. Başkan Cengiz Ergün’de ilçe ziyareti esnasında yenilenen ve modern bir yaşam alanına dönüştürülen Atatürk Caddesi’nde incelemelerde bulundu. Atatürk Caddesi boyunca esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden ve tek tek tokalaşan Başkan Ergün, bölgeye canlılık ve hareket kazandıran caddenin hayırlı olmasını diledi. Vatandaşların sorularını yanıtlayan Başkan Ergün, Soma’da saymakla bitirilemeyecek hizmetleri hayata geçirdiklerini ve bundan sonra da yatırım ve hizmetlere devam edeceklerini sözlerine ekledi.
Atatürk Caddesi Baştan Aşağı Yenilendi
Soma halkının yoğun olarak kullandığı Atatürk Caddesi, Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan prestij proje kapsamında baştan aşağı yenilendi. MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından caddede ilk olarak altyapı çalışmaları tamamlandı. Ardından Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından üstyapı çalışmaları kapsamında kilit parke, bordür ve kaldırım düzenlemeleri, engelli uyarıcı kılavuz karolarının montajı gerçekleştirildi. Aydınlatma direklerinin montajı ve peyzaj çalışmalarının tamamlanmasının ardından ilçenin en uzun caddelerinden biri olan Atatürk Caddesi, yenilenen haliyle Somalı vatandaşlarımızın kullanımına sunuldu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol