Selendili Gençlerin Projesi Başladı
İl genelinde gençlere yönelik projeleriyle dikkat çeken Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Selendi ilçesine kazandırılacak olan Gençlik Merkezi için ilk kazma vuruldu ve inşaat çalışmalarına başlandı. Selendi’nin önemli ihtiyaçlarından birinin daha karşılanacağını belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Yüklenici firmaya yer teslimi yapılmasının ardından ilk kazma vuruldu ve inşaat çalışmalarına başlandı. Selendi Gençlik Merkezi ilçedeki gençlere hitap edecek. Selendili gençlerimiz kültürel ve sosyal anlamda büyük değişim yaşayacak” dedi.
Manisa’da gençlerin daha iyi ortamlarda eğitim alabilmelerini sağlamak amacıyla il genelinde bir bir projelerini hayata geçiren Manisa Büyükşehir Belediyesi, bu kapsamda Selendi’de de önemli bir projenin startını verdi. Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Selendi’ye kazandırılacak olan Gençlik Merkezi için ilk kazma vuruldu ve inşaat çalışmalarına başlandı. 
Selendi’de Kültürel ve Sosyal Anlamda Büyük Adım
Gençlerin kendilerini geliştirmesi ve çağa ayak uydurmaları amacıyla her türlü hizmetin merkezde yer alacağını belirten Başkan Ergün, “Selendi Gençlik Merkezi’nin inşaat çalışmalarına başlandı. Gençlerimiz kültürel ve sosyal anlamda büyük değişim yaşayacak. Modern bir gençlik merkezini ilçeye kazandıracak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sinemasından, el sanatları atölyesine, gelişmiş dersliklerde alınacak eğitimlerine kadar her şeyin yer alacağı merkezimiz şimdiden Selendimize hayırlı olsun” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol