Solotürk Manisa'ya geliyor
Deneme uçuşları nefesleri kesti
Türk Hava Kuvvetleri’ne bağlı akrobasi timi Solotürk, 21 Nisan Cumartesi günü saat 15.00’da Manisa’da gösteri uçuşu düzenleyecek. Bugün Manisa semalarında deneme uçuşu yapan Solotürk ekibi, Manisalılardan tam not aldı.
Manisa Kültür Turizm Müdürlüğü ve Şehzadeler Belediyesi işbirliğiyle Turizm Haftası nedeniyle Solotürk ekibi, 21 Nisan Cumartesi günü saat 15.00’da Manisa’da gösteri uçuşu düzenleyecek. Cumartesi günü yapılacak olan gösteri uçuşu öncesi, yaklaşık yarım saat boyunca deneme uçuşu yapan Solotürk, vatandaşların büyük beğenisini aldı. İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Sudak, Manisalı vatandaşları Cumartesi günü yapılacak olan gösteriye davet etti.
“SOLOTÜRK GÖĞSÜMÜZÜ KABARTIYOR”
Solotürk ekibinin 2 F16 jetiyle Manisa semalarında yaptığı deneme uçuşunun adeta nefesleri kestiğini belirten Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, “Göklerin hâkimi olan Türk pilotlarımız yapmış oldukları bu gösterilerle dosta güven, düşmana korku salıyor. Her izleyen Türk vatandaşının göğsünü kabartan Solotürk ekibi 21 Nisan Cumartesi günü saat 15.00’da Manisalılarla buluşacak. İl Kültür Müdürlüğümüz ve belediyemiz işbirliğiyle yapılacak olan gösteriyi izlemek isteyen vatandaşlarımız, Manisa Fuar alanında izleyebilecekler. Tüm halkımızı bu görsel şölene bekliyoruz” dedi.


Anahtar Kelimeler:
solotürk manisa ya geliyor

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol