Selimşahlar Mahallesi’nde Üstyapı Çalışması Başladı
MASKİ Genel Müdürlüğü, Şehzadeler ilçesine bağlı Selimşahlar Mahallesi’nde 50 bin metrekarelik kilit parke taş döşemesine başladı.
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, ilçe merkezleri ve mahallelerinde sağlıklı alt ve üstyapı çalışmalarına devam ediyor. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı, 154 Mahalle Projesi kapsamında Şehzadeler ilçesine bağlı Selimşahlar Mahallesi’nde başlattığı 14 kilometrelik kanalizasyon hattı çalışmalarında sona yaklaştı. Ana hattın döşeme çalışmalarını tamamlayan MASKİ, parsel bağlantılarını da kısa süre içerisinde bitirecek. MASKİ, bununla birlikte mahallede 50 bin metrekarelik kilit parke taş döşeme çalışmasına da başladı.
“Allah başımızdan eksik etmesin”
Selimşahlar Mahalle Muhtarı Muammer Konyalı, “Şuanda mahallemizde altyapı bitmek üzere. MASKİ’nin gayretleri doğrultusunda üstyapı çalışmaları da başladı. Çalışmalar gayet güzel gidiyor. Mahalle sakinleri de bu hizmetlerden çok memnun. Yaptığı hizmetlerden dolayı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e ve MASKİ Genel Müdürümüz Sayın Yaşar Coşkun’a teşekkür ediyoruz. Allah başımızdan eksik etmesin” diye konuştu.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol