Şehzadeler'de yoğun kış mesaisi
Bazı mahallelerde kaldırım ve yol yapım çalışması yürüten Şehzadeler Belediyesi ekipleri, yeşil alanların bakımlarını da aralıksız olarak sürdürüyor.

Şehzadeler Belediyesine bağlı ekipler ilçe genelindeki 65 Mahallede çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam ediyor. İhtiyaç duyulan mahalle ve sokaklarda yol ve kaldırım çalışması yürüten Şehzadeler Belediyesi ekipleri, park ve yeşil alanların da kışlık bakımlarını yapmaya devam ediyor.

Şehzadeler Belediyesi olarak, tüm ekiplerin yoğun bir çalışma temposu sergilediğini ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik “Belediyemize bağlı ekiplerimiz 65 Mahallemizin tamamında yoğun bir şekilde çalışmaların sürdürmeye devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz ihtiyaç duyulan mahallelerimizde parke döşeme çalışması ve yol çalışmaları ile kaldırım düzenleme çalışmalarını sürdürüyorlar. Vatandaşlarımızın özellikle kışın yağan yağmurlarda oluşan çamurdan kurtarmak için çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürmeye devam edeceğiz. Bu çalışmalarımızın yanı sıra Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekiplerimizi ilçe genelinde parklar ve yeşil alanların kışlık bakımlarını sürdürüyor, ihtiyaç duyulan sokaklarda ağaç budama çalışmaları yapıyorlar. Halkımızın kış aylarının olumsuzluklarından etkilenmemesi için ekiplerimiz çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürmeye devam edecektir” dedi.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol