Çelik 16 Nisan' da Milletimizin vereceği her karara saygı duyuyoruz
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ve AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç, Türk Kadınlar Konseyi Manisa Şube Başkanı Mübeccel Kafkaslı ve yönetimini ziyaret ederek, Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemini anlattı.
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ve AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç, Türk Kadınlar Konseyi Manisa Şube Başkanı Mübeccel Kafkaslı ve yönetimini ziyaret ederek, Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemini anlattı. Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ve İlçe Başkanı Ahmet Tonguç’ a yaptıkları ziyaret nedeni ile teşekkür eden Türk Kadınlar Konseyi Manisa Şube Başkanı Mübeccel Kafkaslı “Türk Kadınlar Konseyi Manisa Şubesi olarak bugün sizleri ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduğumuzu ifade etmek istiyorum. Her zaman için Şehzadeler Belediyesi olarak değerli başkanımız desteklerini görüyoruz. Tüm yönetimimiz ve Manisa kadınları olarak Ömer Faruk Çelik Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Türk Kadınlar Konseyi Manisa Şubesi olarak sayenizde derneğimizin birçok ihtiyaçlarını karşılıyoruz” diyerek Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’e vermiş olduğu destekler nedeni ile teşekkür etti.
“ KADINLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ”
AK Parti Şehzadeler teşkilatı olarak kadınların hakları ve çalışmaları konusunda destek olduklarını ifade eden AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç “Sizlerle yaptığımız tanışma esnasında her birinizin soy isimlerinden ya eşleriniz ya akrabalarınızı mutlaka tanıdığımızı gördük. Bugün burada ‘Her başarılı erkeğin arkasında, başarılı bir kadın vardır’ sözünün ne denli gerçek olduğunu gördük. Gerek Belediyemiz gerekse AK Parti Şehzadeler teşkilatı olarak her zaman sizlerin destekçiniziz. Hükümetimiz nezdinde bizlerin yapabileceği bir şey olursa her zaman yanınızda olacağız. Belediye Başkanımız da her noktada sizlerle bir arada destekçiniz. Mübeccel ablamız gerçekten de bizler için her zaman görmekten büyük mutluluk duyduğumuz bir büyüğümüz. Görmeyince de özlediğimiz bir ablamızdır” dedi.
“EVET DİYENDE HAYIR DİYENDE BİZİM VATANDAŞIMIZDIR”
16 Nisan Halkoylamasında çıkacak ger türlü karara saygılı olunması gerektiğinin altını çizen Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik “Teşkilat mensuplarımız ile birlikte bugün Türk Kadınlar Konseyi Başkanı değerli büyüğümüz Mübeccel Kafkaslı ablamız ve yönetimini ziyaret ediyoruz. Gerçekten de Türk Kadınlar Konseyi olarak çok başarılı işlere imzalar atıyorlar. Şehzadeler Belediyesi olarak bizde kurulduğumuz günden beri kendilerinin her zaman destekçisi olduk. Yasalar ve imkânlar ölücüsünde bugüne kadar elimizden gelen her türlü desteği kendilerine sağladık. Belediyelerin bir gözüken hizmetleri vardır bir de gözükmeyen bazı hizmetleri vardır. Bunların bazıları da böyle sivil toplum kuruluşlarımıza destek vermektir. Bizde Şehzadeler Belediyesi olarak bunları elimizden geldiğince yerine getirmektir. Hepimizin bildiği gibi 16 Nisan’ da Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ile ilgili bir halk oylaması yapılacak. Yapılacak olan oylama bir siyasi parti seçimi değildir. Bu halkoylamasında Türkiye nasıl bir yönetim sistemi ile yönetilsin bunun kararını vereceğiz. 16 Nisan’ da oylanacak olan 18 maddenin özü; Türkiye’ de kalıcı bir istikrar olsun, halkın yarıdan fazlasının seçtiği bu ülkeyi yönetsin, tüm siyasi partiler mecliste en iyi şekilde temsil edilsin ve Milletvekilleri’ de mecliste asli görevlerini yaparak yasama ve denetim görevlerini yerine getirsin. Türkiye düşmanı tüm terör örgütlerini destekleyen ve bizim zenginleşmemizi istemeyenlerin hayır için aleni kampanya yürütmeleri bile bu sistemin Türkiye’nin büyümesi ve güçlenmesi ne kadar sağlıklı bir sistem olduğunun en önemli göstergesidir. Ancak Hayır diyende Evet diyende bizim vatandaşımızdır. Herkes bizim kardeşimizdir. Milletimiz ne derse başımızın üzerinde yeri vardır, Milletimizin kararına sonuna kadar saygı duyuyoruz” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner5