Başkan Çelik'ten, Öztürk'e ziyaret
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanı Erkan Öztürk’ü makamında ziyaret etti. Samimi bir sohbet havasında geçen ziyarette MHP İl Başkanı Erkan Öztürk, Başkan Çelik’e ziyareti nedeni ile teşekkür etti.
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanı Erkan Öztürk’ ü makamında ziyaret etti. Yapılan ziyarette Başkan Çelik’i MHP İl Başkanı Erkan Öztürk’ün yanı sıra İl Kadın Kolları Başkanı Hediye Özsoy ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.
Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanı Erkan Öztürk’ün, yapılan her davetlerine kayıtsız kalmayarak katılım sağladığını ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik “Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanı kardeşimizi uzun zamandır yoğunluk nedeni ile yapamadığımız ziyaretimizi bugün gerçekleştiriyoruz. Değerli İl Başkanımız ilk göreve geldiklerinde bizleri ziyaret etmişti. Belediye olarak yapmış olduğumuz tüm etkinlik ve açılış davetlerimize de bizzat teşrif ettiler. Bizleri kırmadılar. Bugünkü ziyaretimiz de yoğunluk sebebi ile biraz gecikmiş oldu. Biz değerli İl Başkanımızı seviyoruz. Şehrimiz ve Ülkemiz için hep birlikte hizmet ediyoruz. Aynı zamanda bu Ülkenin bir vatandaşı olarak ta Milliyetçi Hareket Partisinin Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin, Ülkemizin menfaatleri için almış olduğu kararları da takdir ile karşılıyoruz. Bu siyasi duruşu sebebi ile değerli Genel Başkana müteşekkir olduğumu da ifade etmek istiyorum. Siyasi farklılıklarımız olsa da aynı şehirde yaşıyor, aynı havayı soluyoruz. Şehrimize daha güzel hizmet etmeye devam edebilmek için şüphesiz ki bir araya gelerek istişarede bulunmak bizim olmazsa olmaz bir görevimizdir. Bu noktada da çok sağlıklı bir iletişim ağına sahip olduğumuza inanıyorum. He konuda değerli Başkanımız ve ekibi ile bir araya gelerek konuşabiliyoruz. Onların şehrimiz ile ilgili talepleri geldiğinde mutlak suretle değerlendiriyoruz. Netice itibarı ile aynı şehirde yaşıyor ve şehrimize hizmet edebilmek için çaba ve gayret sarf ediyoruz. Her zaman bizlerin yanında olmaya gayret gösterdikleri için değerli Başkanımız ve yönetimine çok teşekkür ediyorum. Başkanımızın şahsinde Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’ye, söz konusu Türkiye olunca, takındığı tavırlar sebebiyle teşekkür ediyorum” dedi.
“MİLLİ İTTİFAKI YERELDE GÖSTERECEĞİZ”
AK Parti ve MHP’nin yapmış olduğu Milli İttifak’ı Manisa’da da göstereceklerini ifade eden Milliyetçi Hareket Partisi Erkan Öztürk “Bizlere yapmış olduğunuz bu ziyaret bizleri ziyadesi ile mutlu etti. Bu nezaketinizden ötürü çok teşekkür ediyorum. Daha öncede birçok konuda bizlerin yanında oldunuz. Özellikle geçtiğimiz referandum döneminde çok ciddi çalışmaları birlikte yapabilmiştik. İnşallah bundan sonra da Manisa’ da Milli İttifakı hep birlikte göstereceğiz. Rabbim şehrimize vermiş olduğunuz hizmetler nedeni ile sizlerden razı olsun, tekrardan hoş geldiniz” dedi.
Başkan Çelik ziyaret esnasında, MHP İl Başkanı Öztürk’e çiçek ve üzerine Manisa’da yetişmiş olan padişahlarının resminin işlendiği Saruhanbey Türbesinin maketini hediye etti. Ziyaret sonrasında Başkan Öztürk, Çelik’e aracına kadar eşlik ederek uğurladı. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner5

banner36