Başkan Çelik'ten Kahveciler Odasına ziyaret
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, geçtiğimiz günlerde kongresini tamamlayan Kahveciler Odasını ziyaret ederek, Başkan ve yönetimini tebrik etti. Şehzadeler Belediyesi olarak Esnaf Odaları ile sürdürülen olumlu çalışmaların aynı şekilde devam ettirileceğini ifade etti.
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, geçtiğimiz günlerde kongresini tamamlayan Kahveciler Odası Başkanı Mehmet Çetin’i ziyaret ederek başkan ve yönetimine başarılar diledi. Şehzadeler Belediyesi olarak esnaf dostu bir belediye olduklarını ifade eden Başkan Çelik “Kahveci esnaflarımız bizim önemsediğimiz esnaflarımız. Manisalılar vakitlerinin bir kısmını kahvehanelerde geçirirler. Buralarda içilen çaylar eşliğinde hoş sohbetler olur. Bu sohbetler esnasında siyaset konuşulur, şehrin gündemi konuşulur ve ülke gündemini ilgilendiren tüm meseleler vatandaşlar tarafından kahvehanelerde rahatça tartışılır. Kahvehane kültürünün bizi m kültürümüzde geçmişten bu yana bir yeri vardır. Şehzadeler Belediyesi olarak Kahvecilerimizin temsilcisi olan değerli Başkanımız ile çok sağlıklı diyaloglar kurduk. Fikir alış verişinde bulunarak hizmetlerimizi planladık. Bundan sonra da tüm esnaflarımız ile olduğu gibi Kahveci esnaflarımızla da sevgi ve saygıya dayalı olan ilişkilerimiz artarak devam edecektir. Esnaf dostu bir belediye olmanın gereklilikleri neyse bugüne kadar onu yapmaya çalıştık. Bundan sonra da aynı şekilde yapmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile göreve tekrardan seçilmiş olan değerli Başkanımız ve yönetimini tebrik ediyorum” dedi.
“ŞEHZADELER HER ZAMAN ESNAFIMIZIN YANINDA OLMUŞTUR”
Ziyaret nedeni ile Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’e teşekkür eden Çetin “Bu nazik ziyaretleri nedeni ile değerli Şehzadeler Belediye Başkanımız Ömer Faruk Çelik’e çok teşekkür ediyorum. Kendisi her zaman esnaflarla bir arada olmuş onların yanında durmuştur. Kahveciler esnafı olarak birlikte güzel çalışmalar yapmaya gayret ediyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi Şehzadeler Belediyemizin Kahveci esnaflarımıza olan desteğini sürdüreceklerine olan inancımız tamdır” dedi.
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol