Koldere Deve Güreşi Festivaline Hazırlanıyor
Festival tertip komitesi Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne ziyarette bulunarak, MHP Grup Başkan Vekili Mehmet Güzgülü ve Başkan Danışmanı Azmi Açıkdil’e 10 Aralık tarihinde gerçekleştirilecek festival davetiyesini takdim ettiler.
Manisa Büyükşehir Belediyesi MHP Grup Başkan Vekili Mehmet Güzgülü ve Başkan Danışmanı Azmi Açıkdil, bu yıl ilki düzenlenecek Koldere Deve Güreşi Festivalinin tertip komitesi üyelerini ağırladı. Ziyarette, Manisa Büyükşehir Belediyesi Saruhanlı Koordinasyon İşleri Müdürü Aybars Özbilgin ve Meclis üyesi Süleyman Kahramanlar da hazır bulundu. İbrahim Durbay, İlker Çelebioğlu, Mustafa Karacar, Hüseyin Sarı, Zafer Yener ve Mehmet Alat’tan oluşan tertip komitesi üyeleri hafta sonu düzenlenecek festivale Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü davet ettiler. Kendilerini ağırlamaktan dolayı mutlu olduğunu belirten Büyükşehir Belediyesi Meclisi MHP Grup Başkan Vekili Mehmet Güzgülü de davetiyeyi Başkan Ergün’e ileteceklerini dile getirdi.
9 Aralık’ta ‘Halı Gecesi’ Düzenlenecek
Hafta sonu gerçekleştirilecek deve güreşi festivalinin ilk kez düzenleneceğini belirten tertip komitesi üyeleri Güzgülü ve Açıkdil’e festival hakkında bilgiler verdiler. 9 Aralık Cumartesi günü Koldere Mahallesinde ‘Halı Gecesi’ düzenlenecek. 10 Aralık Pazar günü ise 1.Deve Güreşi Festivali yapılacak. Komite üyeleri tüm Manisalıları Koldere Mahallesinde düzenlenecek festivale davet ettiler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol