REKTÖR ÇELEBİ’DEN BAŞKAN KAYDA’YA ZİYARET
Manisa Celal Bayar Üniversitesi (MCBÜ) Rektörü Prof. Dr. A. Kemal Çelebi, Belediye Başkanı Zeki Kayda’ yı makamında ziyaret etti. Ziyarete, Belediye Başkan Yardımcıları Nuri Kaya, Mahmut Süreyya Karaoğlu ve İbrahim Karaca’nın yanı sıra MCBÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bilal-i Habeş Gümüş, Salihli Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç.Dr. İlkay Dilber, Salihli MYO Genel Sekreteri Ergün Kaya da eşlik etti. 
Salihli Belediyesi’nin yapımını üstlendiği İktisadi ve İdari Bilimler Fakülte binası inşaatında çalışmaların hızla devam ettiğini ifade eden Başkan Kayda, inşaat çalışmaları hakkında Rektör Çelebi’ye bilgi verdi. Fakülte inşaatının Haziran ayı sonunda tamamlanacağını belirten Başkan Kayda, Salihli Belediyesi tarafından tüm çevre düzenleme çalışmalarının gerçekleştirilerek İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin 2017-2018 eğitim-öğretim yılına yetiştirileceğini kaydetti. 
Salihli’ye de bir fakültenin kazandırılmasından duyduğu memnuniyeti ifade eden Rektör Çelebi de,“ Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğü ile Salihli Belediyesi arasında imzalanan protokol ile Salihli’ye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesini kazandırdık. Sayın Belediye Başkanımıza ve değerli meclis üyeleri ile Salihli Belediyesi’ne katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 2017-2018 yılında eğitime başlayacak olup, yeni fakültemiz Salihli’ye hayırlı olsun ” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Başkan Kayda, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. A. Kemal Çelebi ile beraberindekilere teşekkür etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol