Gülnar Mahallesi’ne Yeni Terfi Hattı
MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihli ilçesine bağlı Gülnar Mahallesi’nde 20 yıl önce döşenmiş içme suyu terfi hattını daha sağlıklı bir yapıya kavuşturmak için çalışmalarına başladı.
Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, il genelinde gerçekleştirdiği çalışmalarla mahalleleri sağlıklı altyapıyla tanıştırıyor. Bu kapsamda, Salihli Gülnar Mahallesi’nde içme suyu terfi hattı yenileme çalışmaları başladı. Mahalleye bin 500 metre uzunluğunda yeni terfi hattı döşemeye başlayan MASKİ ekipleri, mahalle sakinlerini sağlıklı bir hatta kavuşturacak. 20 yıl önce döşenmiş ve arızaların meydana geldiği hat MASKİ ekiplerinin çalışmasıyla sağlıklı bir sistemle yeniden inşa edilecek.
20 yıl önce döşenmiş eski hat sıfırlanıyor
MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Burak Aslay, il genelinde vatandaşların yaşadığı sıkıntıları çözüme kavuşturmak için çalıştıklarını söyledi. Genel Müdür Yardımcısı Aslay, “Gülnar Mahallesi’nde ikamet eden hemşerilerimiz 20 yıl önce döşenmiş eski terfi hattını kullanıyordu. Sık sık arıza yapan hattı belirleyen ekiplerimiz mahallede sıfırdan yeni hat döşemek için çalışmalarına başladı. Çalışmamız tamamlanınca Gülnar Mahallesi’nde ikamet eden vatandaşlarımız hatta yaşanan arızalardan dolayı su kesintisi yaşamayacak” dedi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol