BAŞKAN KAYDA’DAN, İNCELEME GEZİSİ

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Salihli Belediyesi tarafından yapımı süren projeleri yerinde inceledi. Başkan Yardımcıları Mahmut Süreyya Karaoğlu ve İbrahim Karaca ile birlikte inceleme gezisine Atatürk Caddesi’nde yapımı devam eden Prestij çalışmalarını denetlemeyle başlayan Başkan Kayda, ardından Yağmur Suyu projesi çalışmaları kapsamında Atatürk Caddesi’nde devam eden çalışmalarını denetleyerek bilgi aldı. 
Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Salihli Belediyesi işbirliğinde Salihli’ye kazandırılacak olan Masal Ormanı Parkını ve Modern Pazaryeri, Yeraltı Otoparkı ve Bedesten Çarşısını inceleyen Başkan Kayda, proje çalışmalarında sona doğru gelindiğini söyleyerek en kısa zamanda hizmete açılacağını belirtti. İnceleme gezisine Gümüşçayı’nda yapılacak olan köprünün yapım yerini incelemeyle devam eden Başkan Kayda, Hacıbektaşlı Mahallesi ile Gökçepınar Caddesini bağlayacak olan bu köprünün ulaşımı rahatlatacağını söyledi. 
Başkan Kayda, Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Avar Caddesinde gerçekleştirilen prestij cadde düzenleme çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Kayda, hızla devam eden çalışmalarla ilgili olarak yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldı.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol