BAŞKAN KAYDA SELENDİLİLERLE KEŞKEK GÜNÜNDE BULUŞTU
Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Salihli Selendililer Kültür, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği (SEL-DER) tarafından düzenlenen 3. Geleneksel Keşkek Günü’ne katıldı. SEL-DER Başkanı İrfan Akarsu ve yönetiminin karşıladığı Başkan Kayda, etkinliğe katılan Selendililer ile tek tek tokalaştı.
SEL-DER Başkanı İrfan Akarsu ev sahipliğinde Salihli Belediyesi ve Selendi Belediyesi işbirliğinde gerçekleştirilen etkinliğe, Kaymakam Turgut Çelenkoğlu, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş, Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uğurlu, Belediye Başkan Yardımcıları Nuri Kaya, Mahmut Süreyya Karaoğlu ve İbrahim Karaca, MHP Salihli İlçe Başkanı Mehmet Akın, siyasi parti başkanları, esnaf ve oda başkanları, sivil toplum kuruluşları ile Selendililer katıldı.
Açılış konuşmasını yapan Dernek Başkanı Akarsu, düzenledikleri etkinliğe katılan tüm konuklara teşekkür etti. Salihli’de yaşayan binlerce hemşerisi olduğunu belirten Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş, yaptıkları hizmetlerle Selendi’nin çehresini değiştirdiklerini söyledi. Salihli’ye hizmet etmek için gece gündüz demeden var güçleriyle çalıştıklarını ifade eden Başkan Zeki Kayda ise, “Göreve geldiğim ilk günden itibaren Salihli’mizi güzelleştirmek için çalışıyoruz. Manisa Büyükşehir Belediyemiz ile güçlerimizi birleştirerek şehrimize 270 milyonluk yatırım kazandırdık. Kültürümüzü, örf ve adetlerimizi yaşatmak için Salihli Belediyesi olarak bu tür etkinliklere destek oluyoruz. Sevgili Selendili hemşerilerimle bugün burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Etkinliğe katılan herkese sağlıklı ve mutlu günler diliyorum” diye konuştu. Kaymakam Çelenkoğlu da, geleneksel kültürümüzü düzenledikleri keşkek günüyle yaşatan SEL-DER Başkanı İrfan Akarsu ve yönetimine teşekkür etti.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol