Başkan Kayda , "Baba İlgilenir , Çocuk Öğrenir " Sergisini Açtı

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) tarafından “İlk İş Babalık” kampanyası kapsamında hayata geçirdiği “ Baba İlgilenir, Çocuk öğrenir” isimli fotoğraf sergisini açtı. Serginin açılış konuşmasını yapan Aile Eğitimleri Birimi Saha Sorumlusu Zafer Durukan, baba destek programına verdiği katkılardan dolayı Belediye Başkanı Zeki Kayda’ya teşekkür ederek, plaket takdim etti. 
Sosyal Sorumluluk projelerinin önemine dikkat çeken Başkan Kayda, “ Sanatsal ve kültürel faaliyetlere her zaman destek veriyoruz. İl iş babalık kampanyasını ilk duyduğumda çok dikkatimi çekti. Babalık konusunda bilinçli bir toplum olduğumuzu söylemek mümkün değil. Çocuklarımızın sorumluluğunu hep annelere yüklemişiz. Bu tarz toplumumuzu aydınlatma projeleri çok çok önemli. Biz de bu konu gündeme geldiğinde seve seve destek verdik. Bu toplumun önderi olarak, belediye olarak böyle güzel projelere destek vermeye devam edeceğiz. Bu anlamda bu işi gönül veren herkese teşekkür ediyorum.” dedi.
Baba İlgilenir, Çocuk Öğrenir adlı fotoğraf sergisinin açılışına, Belediye Başkanı Zeki Kayda’nın yanı sıra, Başkan Yardımcıları Mahmut Süreyya Karaoğlu ve İbrahim Karaca, Aile Eğitimleri Birimi Saha Sorumlusu Zafer Durukan, Aile Eğitimi Uzmanı öğretmenleri, okul müdürleri ile davetliler katıldı.
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol