Başkan Ergün’den Beton Boru ve Kilit Parke Taş Fabrikasında İnceleme
Başkan Ergün, fabrika ile alt ve üstyapı çalışmalarının daha da hızlanacağını ve kurum bütçesine de ciddi bir katkı sağlayacaklarının altını çizdi. 
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Salihli ilçesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. İlçede yapılan yatırım ve hizmetler ile ilgili gerçekleştirilen ziyarette Başkan Ergün, MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından alt ve üstyapı çalışmalarında kullanılmak üzere inşa edilen beton boru ve kilit parke taşı üretilecek olan fabrikayı da inceledi. Başkan Ergün’e; MHP İl Başkanı Erkan Öztürk, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Yılmaz Gençoğlu ve Mustafa Genç, Salihli Belediye başkan yardımcıları Nuri Kaya, Mahmut Süreyya Karaoğlu ve İbrahim Karaca, MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Burak Aslay, Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Balaban, Büyükşehir ve MASKİ daire başkanları, Meclis üyeleri, MHP İlçe Başkanı Mehmet Akın, Salihli Ülkü Ocakları Başkanı Musa Şentürk eşlik etti. Başkan Ergün, il genelinde hayata geçirdikleri alt ve üstyapı çalışmalarının kurdukları beton boru ve kilit parke taş fabrikası ile daha da hızlanacağını söyledi. Prefabrik imalatların tamamlandığı fabrikada saha betonları, makine montajları ile elektrik imalatlarına başlandığını söyleyen Başkan Ergün, Manisa’ya hizmet sevdalarının bitmeyeceğini belirtti.
17 ilçeye artık daha hızlı hizmet ulaşacak 
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 17 ilçede önemli alt ve üstyapı çalışmasına imza attıklarının altını çizdiği ziyaret kapsamında yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Manisamızın dört bir yanında gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda kullandığımız alt ve üstyapı malzemelerinin kalitesini arttırarak, maliyetini düşürmek amacıyla bir üretim tesisi inşa ediyoruz. Bu tesisi kurmaktaki amacımız, satın alma maliyetinden tasarruf sağlanmasının yanı sıra, bu prosedürün de ortadan kaldırılmasıyla malzemenin ihtiyaç duyulan bölgeye doğrudan teminini sağlamak. Böylelikle hem çalışmalarımızın hızı daha da artacak, hem de kurum bütçesinde satın almaya ayrılan pay, diğer yatırımlarımız için kullanılabilecek. MASKİ Genel Müdürlüğü olarak, vatandaşlarımıza sunduğumuz hizmetin kalitesini daima en yüksek seviyelere ulaştırmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Yaptığımız yatırımların hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.


 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol