Soma caddelerinde hummalı çalışma
Soma’da bir yandan Bölgesel Isıtma Sistemi’ni yaygınlaştırılabilmek amacıyla hızla alt yapı çalışmalarına devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi, bir yandan da çalışmaların ardından bozulan yolları bakımdan geçiriyor.
Soma’da hızla Bölgesel Isıtma Sistemi alt yapı çalışmalarını gerçekleştiren Manisa Büyükşehir Belediyesi, çalışmaların ardından bozulan yolları da elden geçiriyor. Vatandaşların kış aylarında zorluk yaşamaması amacıyla bir yandan kilit parke taşı döşemesi yapan Büyükşehir Belediyesi, bir yandan bozulan yolları stabilize ediyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Dairesi Başkanı Halis Satılmış ve Soma Koordinasyon Şube Müdürü İbrahim Yıldırım da yapılan çalışmaları inceledi.
Soma’da yatırımların devam ettiğini belirten Kaynak Geliştirme ve İştirakler Dairesi Başkanı Halis Satılmış, ”Bölgesel Isıtma Sistemi çalışmaları sırasında vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamamasını amaçlıyoruz. Kış aylarında sokakların çamur halde olmaması için özveriyle çalışıyoruz. Bu anlamda bir yandan bozulan yolları stabilize ediyoruz. Bir yandan da kilit parke taşı döşeyerek çalışmalarımızı tamamlıyoruz. Bu anlamda Soma’da Bölgesel Isıtma Sistemi’nin ardından bozulan yollarda yaklaşık 150 bin metre kare kilit parke taşı döşemesi gerçekleştirdik” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol