Muhtarlıklar Alaşehir’de Nabız Yokladı
Mahalle muhtarı Meşe, mahallerinde yapılan alt yapı ve üst yapı çalışmaları nedeniyle memnuniyetini dile getirerek Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.
Sık sık mahalle muhtarlarını ziyaret ederek mahalle muhtarlarının talep ve görüşlerini dinleyen Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Daire Başkanlığı ekipleri, Alaşehir Matarlı Mahalle Muhtarı Mustafa Meşe’yi ziyaret etti.  Bu kapsamda Mahalle Hizmetleri Şube Müdürü Nuray Çevirmeci ve Alaşehir Koordinasyon Şube Müdürü Akif Ceylan, Mahalle Muhtarı Mustafa Meşe ile birlikte mahallede yürütülen çalışmaları inceledi. Muhtar Meşe, Büyükşehir Belediyesi tarafından mahallerinin alt yapı ve üst yapısının yenilendiğini dile getirerek Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.
“Çalışmaları inceliyor, talepleri dinliyoruz
Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanı Ersoy Arslan, Manisa’nın 17 ilçesini karış karış gezerek mahalle muhtarları ve vatandaşlarla bir araya geldiklerini belirterek, “Demokrasimizin en önemli halkası olan mahalle muhtarlarımızın görüşlerini önemsiyoruz.  Bu anlamda mahalle muhtarlarımızı ziyaret ederek Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün selamlarını iletiyor, yürütülen çalışmalar hakkında görüşlerini alıyoruz. Matarlı Mahalle Muhtarımızı da ziyaret ederek muhtarımızın düşüncelerini dinledik” ifadelerinde bulundu. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol