Muhtarlardan, Başkan Ergün’e Övgü:
Akhisar Muhtarlar Derneği Başkanı İhsan Gümüş ve ilçeye bağlı mahallelerde görev yapan muhtarlar, Akhisar’da hayata geçirilen hizmetler için teşekkürlerini iletmek amacıyla Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü ziyaret etti. Ziyarette, MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Daire Başkanı Ersoy Arslan, Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri ve MASKİ Şefi Murat İpek yer aldı. Mahalle muhtarları Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ’nin mahallelerinde yapmış olduğu çalışmalar nedeniyle teşekkür ederek hizmetlerin devam edeceğini bildiklerini söyledi. 101 ve 154 Mahalle Projesi ile altyapıları yenilenen ve yeni projelerin hazırlık süreçlerinin devam ettiği mahallerdeki muhtarlar, hayatlarında göremeyecekleri hizmetlerin mahallelerine geldiğini ifade etti. Mahalle Muhtarları, Başkan Ergün’ün ‘yüzlerine gülen değil, yüzlerini güldüren’ çalışmalara imza attığını belirterek hizmet adamı olduğunu ifade ettiler. 
Pekmezci Mahalle Muhtarından Başkan Ergün’e teşekkür
MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar’ın Pekmezci Mahallesi’nde açmış olduğu sondaj kuyusuyla mahallenin 10 yıllık su sıkıntısına son verdi. Geçtiğimiz hafta Başkan Ergün’ü telefonla arayarak sondaj mutluluğunu paylaşan Muhtar Ramazan Eriş de ziyarette hazır bulundu. Muhtar Eriş, sondajdan çıkan bir şişe suyu Başkan Ergün’e vererek bir kez daha teşekkür etti. Başkan Ergün ise, verilen şişeden bir bardak su içerek mahalleye kazandırılan hizmetin hayırlı uğurlu olmasını diledi.
“Muhtarlarımızın başımızın üstünde yeri var”
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Muhtarlarımızın başımızın üstünde yeri var. Görevimiz zaten mahallelerimize hizmet etmek. Yapmış olduğumuz hizmetler sonrasında sizlerden ‘Allah razı olsun’ sözünü duymak bizim için en büyük mutluluk. Biz, 17 ilçemizin kalkınması için hizmetlerimizi birer birer hayata geçiriyoruz. Vatandaşlarımız müsterih olsun. Allah’ın izniyle hizmetlerimiz devam edecek” ifadelerini kullandı.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner5

banner36