Köprübaşı İlçe Teşkilatından Başkan Ergün’e Ziyaret
Köprübaşı MHP İlçe Teşkilatı, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü makamında ziyaret etti. Partililere Manisa Büyükşehir Belediyesinin ilçedeki çalışmalarını anlatan Başkan Ergün, ilçe merkezinde ve mahallelerde büyükşehirin farkının ortaya çıktığını söyledi.
MHP Köprübaşı İlçe Başkanı Zeki Uysal ve yönetim kurulu üyeleri, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü makamında nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette MHP teşkilatı Başkan Ergün’e Köprübaşı’nda alternatif ürün olarak yetiştirilmeye başlanan ve üreticilere gelir kapısı açan Köprübaşı çileğinden ve özel üretim zeytinyağı hediye etti. Köprübaşına yapılan hizmetlerin konuşulduğu ziyarette, MHP Köprübaşı İlçe Başkanı Zeki Uysal, yapılan yatırımlardan dolayı teşekkürlerini ve taleplerini iletti. Uysal, “Köprübaşı Cephe Sağlıklaştırma ve Meydan Projesi ilerliyor. Bizim isteğimiz sizin de daha önce incelediğiniz kanal çalışması var. Oradaki çalışmayı sizler yapsanız daha iyi olacak. Oranın projesinde sanırım yarısı ilçe belediyesinde yarısı sizdeymiş. Bizim isteğimiz sizlerin yapması. Köprübaşı’nın içine bakıyoruz, mahalleleri daha güzel oldu” dedi.
Başkan Ergün Çalışmaları Anlattı
Başkan Ergün, “Köprübaşı’nda çalışmalar devam ediyor. Sokak iyileştirme çalışmaları devam ediyor. Dükkan işlerinin bitiminin ardından meydanda çalışmalar başlayacak. Ufak tefek sıkıntılar oluyor. Bugün Turgutlu’da her yer kazılıyor. Salihli’de aynı şeyi yaşadık. Sarıgöl’de, Kula’da yaşadık. Ama bittiği zaman da teşekkür geliyor. Bu süreçler yaşanıyor. Öncelik olarak şu an kamulaştırmasını yaptığımız eski garajın oradaki çalışmalarımız devam ediyor. Hem MABEM, Gençlik Merkezi ve Koordinasyon Merkezi’ni, MASKİ’yi kazandıralım. Esas biz karayollarından ana arterin de devrini aldık, bize yetkiyi verdiler. Yolun güzelleştirilmesi noktasında önümüzdeki sene niyetimiz var. Özcan Akçiçek Parkı güzel oldu. Çocuk merkezi güzel oldu. Yan tarafındaki derede ıslah çalışması yapılıyor. Gasilhane tamamlandı. Düğün salonunu tamamladık. Alt yapıları yapılan mahalleler var. Alt yapıları tamamlayınca üst yapıların da tamamını yeniliyoruz. İlçe merkezlerinden daha iyi konuma geliyor yeni olunca. Hepsi hayırlısı” diye konuştu.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol