Huzurevi Vakfı’na Özel Bakım Ünitesi
Huzurevi Vakfı Dinlenme Evi’nde yaşlıların özel bakımı ve tedavisi için özel bakım ünitesi açıldı.
Manisa Huzurevi Vakfı özel bakım ünitesi açılış töreni gerçekleştirildi. Törene Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Azmi Açıkdil ve eşi İnci Açıkdil, Manisa Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Daire Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu, Yunusemre Kaymakamı Ahmet Erdoğdu, Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Önal, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, hayırseverler ve huzurevi sakinleri katıldı. 
“Doğru işe tüm kapılar açılıyor”
Manisa Valisi Hakan Güvençer, yeni ünitenin hem kurum hem de Manisa için hayırlı olmasını dileyerek, “Biliyorum burası bir yuva. Bu yuvanın her duvarının arkasında muhteşem insan hikâyeleri var Ev sahipleri ve ev sahibelerimiz toplum adına saygımızı ve teşekkürlerimizi hak eden insanlar. İnsanın yaşı kemale erince bahşedilen her sabahın, yüzüne vuran her güneş ışığının, dosttan gelen her tebessümün, her selamın, çocuklardan gelen mektubun ya da bir hediyenin ne kadar önemli olduğunu ve mutlu ettiğini anlıyor. Kuruma yeni kazandırılan ünite, bu yuvaya biraz daha değer katacak. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.
Açılış Kurdelesini Protokol Kesti
Huzurevi Vakıf Başkanı Ayşe Soyer, vakfın kuruluşunda emeği geçenlere teşekkür ederek “Doğru iş yaparsanız bütün kapılar size açılıyor. Bunu gördük ve bizzat yaşadık” dedi. Konuşmaların ardından Vali Hakan Güvençer, Mimar Ezgi Bayraktar’a plaket verdi. Ünitenin yapımında emeği geçen, bağışta bulunan hayırseverlere de plaketleri verildi. Ardından özel bakım ünitesinin açılış kurdelesi kesildi ve protokol üyeleri üniteyi gezerek tedavi gören yaşlıları ziyaret etti.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner5