Başkan Ergün,Genç Çiftin Nikah Akitlerini Gerçekleştirdi
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Ramazan Buzyürük ve Esra Taşkıran çiftinin nikah akitlerini gerçekleştirdi. Saray Düğün Salonu’nda yapılan nikah töreninde başkan genç çifti aile çatısı altında birleştirdi.
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Büyükşehir Belediyesi personellerinden Ramazan Buzyürük ve Esra Taşkıran çiftinin düğün törenine katılarak genç çiftin nikah akitlerini gerçekleştirdi. Sevim-Halil Buzyürük’ün oğlu Ramazan Buzyürük ile Havva-Mustafa Taşkıran çiftçinin kızı Esra Taşkıran’ın nikah şahitliklerini ise Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün eşi Şeyda Ergün ve Manisa Büyükşehir Belediyesi Yazı İşleri ve Kararlar Dairesi Başkanı Mustafa Ali Algın yaptı. Düğüne MHP Manisa il Başkanı Erkan Öztürk başta olmak üzere ailelerin ve genç çiftin akrabaları, dostları, sevenleri ve davetliler katıldı.
Başkan Ergün nikah töreninde yaptığı konuşmasında, “Bu güzel iki evladımız bizlere evlenmek istediklerini beyan etmişler. Evlenmelerine herhangi bir mahal olmadığı yapılan incelemede netleşmiş. Anne-babalarına teşekkür ediyorum, böyle güzel evlatlar yetiştirip bu günlere getirdikleri için. Sizin bundan sonra yapacağınız, bu hayatın içinde birbirinizi severek, iyisiyle kötüsüyle, sağlıkta huzurda, mutlulukta ve büyüklerinize vereceğiz cıvıl cıvıl evlatlarınızla hep güzel günler yaşayın. Ben hep şunu söylüyorum, birbirinize olan güzelliğiniz, yüzünüze yansıyan bu gülüşünüz hiç eksik olmasın. Biz bugün varız yarın yokuz. Bu yaşa kadar aldığımız hayatın içindeki tecrübe hep bize bunu gösterdi. Ümit ediyorum ki en güzel günler, en güzel mutluluklar, bize vereceğiniz güzel evlatlar, torunlarla hep daim olsun. Her şey gönlünüzce olsun, hayırlı uğurlu olsun” diyerek aile cüzdanını geline teslim etti. Nikah akdinin ardından çalınan ‘Onuncu Yıl Marşı’nın çalınmasıyla coşku zirveye ulaştı.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol