Başkan Ergün’den Ülkü Ocaklarına Ziyaret
Geçtiğimiz aylarda Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Manisa İl Başkanlığı görevine atanan Mehmet Balaban’a, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün iade-i ziyarette bulundu. Başkan Ergün’e Büyükşehir Belediyesi Teftiş Kurulu Başkanı Ahmet Türkgüler, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkan Vekili Mehmet Güzgülü de eşlik etti.
Başkan Ergün Ülkü Ocaklarının Önemine Değindi
Ziyarette konuşan Başkan Ergün, Ülkü Ocaklarının önemine değinerek,” Zor bir görev ifa ediyorsunuz. Gençlere sahip çıkma noktasında Ülkü Ocaklarımız önemli bir görev üstleniyor. Bu anlamda Ülkü Ocaklarımız gençliği dejenere eden zararlı ürünlerin kullanılmaması noktasında eğitimler veriyor. Bunun yanı sıra vatanına milletine bağlı gençlerin yetişmesinde de önemli katkı sağlıyor” dedi.
Hayırlı olsun
Geçtiğimiz aylarda İl Başkanlığı görevine atanan Mehmet Balaban ve yönetimine de hayırlı olsun temennilerini de ileten Başkan Ergün,    “ Ülkü Ocakları İl Başkanlığı görevinizin hayırlı olmasını diliyorum. Dün olduğu gibi bugün de yanınız olduğunuzu belirtmek isterim. Bugüne kadar hiçbir zaman katkımızı esirgemedik, bundan sonra da esirgemeyeceğiz. Allah yardımcınız olsun” dedi.
Bu Makamlar Şerefli Makamlardır
Gerçekleştirilen ziyaret nedeniyle memnuniyetlerini paylaşan Ülkü Ocakları İl Başkanı Mehmet Balaban ise,” Ülkü Ocaklarımız gençliğin Türk Milliyetçisi çizgisinde yetiştirilmesi ve İslam ahlakını alması noktasında önemli bir görev üstleniyor. Gençlerimiz ahlaklı bir şekilde yetişmesi ve devamında ideolojisini tanıyabilmesi amacıyla bir eğitim alıyorlar. Dünyayı cepte okuyan bir neslin var olduğu bir devirde bunu ifa etmek çok zor. Hamdolsun, şehitlerin kanıyla sulanmış bu davanın ulvi vazifeleridir. Bu makamlar şerefli makamlardır. Bu nesil geleceğin güçlü Türkiye’sini ve hakkı gözeten bir insanlığın inşası noktasında bir takım tasarrufta bulunacak nesildir.  Bu şuurla hareket ediyoruz. Allah bizlere, sizlere ve camiamıza muvaffakiyet nasip etsin” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol