Başkan Ergün Sarıpınar’a Verdiği Sözü Tuttu
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, geçtiğimiz günlerde Alaşehir ilçesi Sarıpınar Mahalle Muhtarı Yaşar Bilgin’e verdiği asfalt sözünü tuttu. Büyükşehir Belediyesi tarafından Sarıpınar’da mahalleler arası ulaşımın yanı sıra tarım arazilerine ulaşım amacıyla kullanılan yaklaşık 7 kilometrelik yolda sıcak asfalt çalışması başlatıldı.
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, sık sık mahalle muhtarları ve vatandaşlarla bir araya gelerek taleplerini dinliyor. Bu çerçevede geçtiğimiz günlerde Alaşehir ilçesi Sarıpınar Mahalle Muhtarı Yaşar Bilgin’i makamında konuk eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Sarıpınar’a asfalt sözü vermişti. Ziyaretten kısa bir süre sonra Başkan Ergün, Sarıpınar’a sözünü tutarak, mevcut yolda asfalt çalışması başlattı. Çalışmalar hakkında bilgi veren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Manisa’mızın il genelinde ağır kış şartlarından dolayı bozulmalar olan yollarda asfalt çalışmamızı sürdürüyoruz. Bu anlamda geçtiğimiz günlerde Sarıpınar Mahalle Muhtarımız mahallelerinde asfalt talebinde bulunmuştu. Fen İşleri Daire Başkanlığımıza bağlı ekiplerimiz de kısa süre içerisinde mevcut yolda asfalt çalışmasına başladı. Mahalleler arası ulaşımın yanı sıra tarım arazilerine ulaşım amacıyla da kullanılan yolda başlatılan asfalt çalışmamızın hayırlı olmasını diliyorum. Kısa süre içerisinde Sarıpınar’da vatandaşlarımız güzel bir yola kavuşacak” dedi.
SARIPINAR’DAN HİZMET TEŞEKKÜRÜ
Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından mahallelerinde başlatılan asfalt çalışması nedeniyle memnuniyetlerini paylaşan Sarıpınar Mahalle Muhtarı Yaşar Bilgin, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
alaşehir 2 yıl önce

memlekette Alaşehir-Salihli yolunda kavşak yok !