Başkan Ergün, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanını Ağırladı
MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’ü makamında ağırladı. Yeni büyükşehir olan iki ilin belediye başkanı olduklarını belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, mevkidaşıyla büyükşehir çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulundu.
Partisinin programına katılmak üzere Manisa’ya gelen Muğla Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e nezaket ziyaretinde bulundu. Gürün’ün Manisa Büyükşehir Belediyesi ziyaretine Muğla Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Yavuz Kayı, CHP İl Başkanı Halil Tokul, Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi CHP Grup Başkan Vekili Zeki Bilgin, Şehzadeler İlçe Başkanı Semih Balaban, Yunusemre İlçe Başkanı Kubilay Koç ve partililer eşlik etti. Ziyareti nedeniyle Gürün ve beraberindekilere teşekkür eden Başkan Ergün, Manisa Büyükşehir Belediyesinin çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi.
Yapılanma Sürecini Anlattılar
Başkan Ergün’e çalışmalarında başarılar dileyen Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün de, büyükşehir süreci ve yapılanmaları ile ilgili yaptıkları çalışmaları aktardı. Manisa ve Muğla’nın yeni büyükşehir olduğunu ve bu süreci yöneten iki başkan olduklarını belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, Gürün ile çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu. Ziyaret sonunda Başkan Ergün ve Başkan Gürün hediyeleşmede bulundu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner5

banner36