Şehitliklerde Özenli Çalışma
Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Daire Başkanlığı ekiplerince Kula'daki şehitlik ve şehit mezarları bakıma alındı.
Kula merkez şehitlikte 4, Kula ilçe mezarlığında 2, kırsal mahallelerde 9 olmak üzere toplam 15 adet şehit mezarı Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Daire Başkanlığı ekiplerince temizlik ve bakım çalışması yapıldı. Şehitlerin mezarları tek tek temizlenirken, yıpranan Türk Bayraklarının değişimi yapılarak mevsimlik çiçek dikimi yapıldı.
“Onlar için ne yapsak az”
Vatan savunmasında hayatını kaybeden şehitlerimizin kabirlerinin bakımlarını özveriyle ve titizlikle yapıldığını belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanı Serpil Çakır, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün talimatlarıyla şehitlerimizin mezarlarında temizlik ve bakım çalışmaları yapıldı. Vatan savunmasında canlarını hiçe sayan, ülkemizin bağımsızlığı ve bütünlüğü yolunda şahadet şerbetini içen şehitlerimiz için ne yapsak az. Bu vesileyle tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz” dedi.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol