MASKİ, Papuçlu Ve Yurtbaşı Derelerinin Temizliğini Tamamladı
Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, il genelinde bulunana derelerde temizlik, ıslah ve korkuluk çalışmalarına devam ederek su kaynaklarını güvenli ve sağlıklı duruma getiriyor. MASKİ Genel Müdürlüğü Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, Kula’nın Yurtbaşı Mahallesi’nde bulunan deredeki temizlik çalışmasının ardından Papuçlu Mahallesi’ndeki derede de temizlik çalışmasını noktaladı.
“Deremiz batık durumdaydı”
MASKİ Genel Müdürlüğü’nün, Kula’nın Papuçlu Mahallesi’nde bulunan derede yürüttüğü temizlik çalışmasından dolayı memnun olduğunu belirten Mahalle Muhtarı Fahrettin Kandırmış, “Deremiz eskiden batık durumdaydı. Dere yatağı çer-çöp doluydu. Manisa Büyükşehir Belediyemize ve MASKİ Genel Müdürlüğümüze yaptığımız başvuru sonucunda gelip temizlik çalışmasını hayata geçirdiler. Çok memnunuz bu hizmetten. Emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.               
“Deremiz MASKİ sayesinde temizlendi”
Kula’nın Yurtbaşı Mahallesi’nde bulunan derenin temizlik çalışmalarından dolayı mahalle sakinlerinin memnun olduğunu belirten Mahalle Muhtarı Osman Kaşıkçı, “Mahallemizde bulunan derenin içerisinde atıklardan dolayı tıkanıklık vardı. MASKİ Genel Müdürlüğü’nün deremizde yürüttüğü temizlik çalışmasından dolayı çok memnunuz. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e, MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun’a ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.                   Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol