Kulalı Minikler’den, Gazeteci Ağabeylerine Ziyaret
Kulalı minikler, 3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü Günü’nde, gazeteci ağabeylerini unutmayarak Kula Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nü ziyaret etti.
Manisa Büyükşehir Belediyesi Kula Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi öğrencileri, 3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü Günü dolayısıyla Kula Basınının kalbi olan Kula Belediyesi Basın Yayın ve Halkla ilişkiler müdürlüğünü ziyaret etti. Kulalı Minikler, ilk defa gazeteci ağabeylerini objektif karşısına geçirerek beraber fotoğraf çektirdiler. Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili Kamil Altıparmak’a, kendi el emekleri ile yaptıkları tabloyu hediye ettiler. Müdür Vekili Altıparmak, Kulalı miniklere anlamlı ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
Kula Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili Kamil Altıparmak, “Kulalı minik kardeşlerimizin bu ziyareti sayesinde mesleğimiz bir kez daha anlam kazandı. Biz Belediyemizin projelerini vatandaşlarımıza en yalın hali ile tanıtmak için çalışıyoruz. Bu doğrultuda ter akıtarak mesleğimizi icra ediyoruz. Dünya basını için önemli olan 3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü Günü dolayısıyla belediyemizi ziyaret eden, bize sürpriz yaparak yorgunluğumuzu unutturan, kendi küçük yüreği kocaman kardeşlerimize ve bizler için ayrı bir öneme sahip olan Özgür Basın gününü kutlayan değerli Çocuk Kültür Merkezi sorumlusu Sayın Ayşe Nur Şadan, Öğretmenimiz Sayın Nurdane Aydın'a teşekkür ediyorum” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol