Kulalı Minikler 23 Nisan Gösterisi Büyükleri Büyüledi
Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Kula Belediyesi işbirliği ile Yunus Emre Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla miniklerin hazırladığı etkinlik büyük beğeni topladı.
Manisa Büyükşehir Belediyesi Çocuk Kültür Merkezi ve Kula Belediyesi Kış Okulları Jimnastik ekibinin, Yunus Emre Kültür Merkezi’nde düzenlediği etkinlikte birbirinden güzel performansı ile Kulalı minikler takdir topladı. Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Kula Belediyesi Meclis Üyesi Vedat Yılmaz, Manisa Büyükşehir Belediyesi Koordinasyon İşleri Müdür Vekili Adem Zobudoğuş, Manisa Büyükşehir Belediyesi Kordinasyon İşleri Müdür Yardımcısı Cihan Biçer, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Aytekin Şadan ve vatandaşlar gösteriyi ilgiyle izledi. Çocuk Kültür Merkezi ve Kış Okulu öğrencilerinin hazırladığı oratoryo, jimnastik ve tiyatro gösterileri velilerini duygulandırırken her oyun sonrası dakikalarca alkışlandı.
Başkan Tosun, “Yarının Büyükleri Olan Evlatlarımızla Bu Gün Gurur Duyduk”
Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, daha okul çağına gelmemiş çocukların gösterisinden etkilendiğini belirterek, “Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Kula Belediyesi’nin çocuklar için açtığı kurs ve kreşlerde eğitim alan evlatlarımızın bu gösteri ile güvenli ellerde olduğunu gördük. Minik kalplerinin öğretim hayatına başlamadan önce ve başladıktan sonra böyle kaliteli eğitim almaları gelecekte Türkiye’nin geleceğine ışık tutacaktır. Yarının Büyükleri olan evlatlarımızla bu gün gurur duyduk” dedi. Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol