Kula’da 4 Bin 800 Metrelik Dere Temizliği
Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, dere yataklarının vatandaş için tehdit oluşturmasının önüne geçiyor. Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı, Kula’nın Seyit Ali ve Zaferiye mahallelerinde başladığı dere temizlik çalışmalarını tamamladı. MASKİ ekipleri, 2 mahallede 4 bin 800 metre temizlik çalışması gerçekleştirdi. Dere yataklarının çöplerden arındırılması ile birlikte sağlıklı su akışı sağlandı.
Temizlik çalışması çok iyi oldu”
Seyit Ali Mahalle Muhtarı Fethi Şadan, “Temizlik çalışması çok iyi oldu. Allah devamını nasip eder inşallah. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ve MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun’a görevlerinde başarılar diliyoruz. Büyükşehir Belediyemizin hizmetlerinden memnunuz” açıklamasını yaptı.
“Yukarıda Allah var hizmet yapılıyor”
Zaferiye Mahalle Muhtarı Murat Yılmaz, “Çalışmadan memnunuz. Daha önce yapılmayan işler yapılıyor. Temizlik çalışmasının yanı sıra mahallemizde taş döşeme işi de var. Yukarıda Allah var hizmet yapılıyor. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür ediyoruz” dedi.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol