Gökçeören’in Modernizasyonu Tamamlandı
MASKİ Genel Müdürlüğü, Kula ilçesine bağlı Gökçeören Mahallesi’nde bulunan içme suyu tesisinin modernizasyon çalışmasını tamamladı. Tesiste 2 adet yeni nesil motopomp değişimi ile vatandaşların daha sağlıklı ve kesintisiz içme suyuna kavuşması sağlandı.
Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, il genelinde vatandaşların içme suyu tüketmelerini sağlayan tesislerde bakım-onarım çalışmalarına devam ediyor. MASKİ Genel Müdürlüğü Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, Kula’nın Gökçeören Mahallesi’nde bulunan içme suyu tesisinde mekanik ömrünü tamamlayan motopompları 15 hp’lik ve 30 hp’lik olmak üzere 2 adet yeni nesil motopomp ile değiştirerek tesisin modernizasyonunu gerçekleştirdi.
“Bakım-onarım çalışmalarımız aralıksız devam ediyor”
MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Burak Aslay, il genelinde bulunan içme suyu tesislerinin bakım-onarım çalışmalarının aralıksız bir şekilde devam edeceğini belirtti. Aslay, ” Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün, il genelinde vatandaşlarımızın dünya standartlarında içme suyu tüketmeleri sağlamak adına bizlere vermiş olduğu talimatları yerine getiriyoruz.  Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanlığımız il genelindeki içme suyu tesislerimizin modernizasyonunu tamamlamak için çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor. Kula ilçemize bağlı Gökçeören Mahallemizde bulunan içme suyu tesisimizde mekanik ömrünü tamamlayan motopompları yeni nesil motopomplar ile yenileyerek vatandaşlarımızı daha sağlıklı ve kesintisiz içme suyuna kavuşturdu” dedi.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol