Ayazören Hak Ettiği Değere Kavuşuyor
Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, üstyapı çalışmaları devam eden Ayazören Mahallesini ziyaret etti. Mahalledeki kilit parke ve asfalt çalışmalarının kısa sürede tamamlanacağını müjdeleyen Başkan Tosun, Ayazören’in adeta bir şehir kimliğine bürüneceğini söyledi.
Kula Belediyesi, MASKİ Genel Müdürlüğü ile birlikte içme suyu ve kanalizasyon hatlarını yenilediği mahallelerde üstyapı çalışmalarına başladı. Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Kula Belediye Meclis Üyeleri İlyas Macun, Murat Yanbolu ve Manisa Büyükşehir Belediyesi Koordinasyon İşleri Müdür yardımcısı Cihan Biçer ile birlikte Ayazören’de devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Tosun, Kula Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerin yürüttüğü kilit parke taş döşeme çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi aldı. Mahalle kahvesinde vatandaşlarla buluşarak sohbet eden Başkan Tosun, Ayazören’in sağlıklı altyapıya kavuştuğunu, kilit parke taş döşeme ve asfaltlama çalışmalarıyla da modern bir üstyapıya sahip olacağını söyledi.


Başkan Tosun, “Vatandaşımızın Yüzünün Gülmesi Bize Güç Veriyor’’
Kula’nın tüm mahallelerinde eşit hizmet anlayışıyla çalışmalar yürüttüklerini ifade eden Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, mahalleleri vatandaşların beklentilerinin üzerinde modern bir kimliğe kavuşturduklarını söyledi. Başkan Tosun, “Ayazören Mahallemizi yaklaşık 2 hafta önce zemin düzeltme çalışmalarını yerinde görmek için ziyaret etmiştik. Geriye dönüp baktığımızda Ayazören çalışmalar bitince çok güzel bir üst yapıya sahip olacak. Elimizi attığımız her mahallemizde yarım asırlık sıkıntıların çoğunu 3 yıl gibi kısa bir sürede çözdük, çözmeye devam ediyoruz. Ekiplerimiz, altyapı çalışması tamamlanan mahallerimizde sırasıyla zemin düzeltme çalışmalarını yapıyor. Bu mahallelerimizde en kısa sürede kilit parke taş döşemesine başlayacağız” dedi.
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol