Yumuklar’a 5 Kilometre Sağlıklı Altyapı
MASKİ Genel Müdürlüğü’nün, Köprübaşı ilçesinde bulunan Yumuklar Mahallesi’nde içme suyunun ardından kanalizasyon hatlarının yenileme çalışmaları da başladı.
Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, 17 ilçede sağlıklı altyapı sistemleri inşa ediyor. Bu kapsamda MASKİ ekiplerinin, Köprübaşı ilçesine bağlı Yumuklar Mahallesi’nde içme suyu çalışmaları hızlı bir şekilde ilerlerken, kanalizasyon hattı döşemesi de başladı. Yıllar önce yapılmış ve ekonomik ömrü biten hattın yenilenmesiyle Yumuklar Mahalle sakinleri modern kanalizasyon sistemiyle tanışacak. Yatırım ve İnşaat Daire Başkanlığı tarafından yürütülen çalışmalar ile mahalleye toplamda 5 kilometrelik hat döşenecek.
Vatandaşlar hizmetten memnun
Ömer Gezer, “Allah’a şükür hizmetlerden memnunuz. Allah razı olsun. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün hizmetleri çok iyi”
Mehmet Kamal, “Çalışmalar iyi gidiyor. Herhangi bir sıkıntımız yok. İçme suyu ve kanalizasyon hattımız yenileniyor”
“Allah görevlerini daim eylesin”
Yumuklar Mahalle Muhtarı Muhsin Güler, mahallelerinde yapılması gereken her şeyin anında yapılmaya başlandığını ifade ederek Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti. Mahalle Muhtarı Güler, “Köyümüzde kanalizasyon çalışmaları başladı. Yollarımız zaten daha önce yapıldı. Mezarlık yollarımız düzenlendi. Mahallemizde ne ihtiyaç varsa hemen yapılıyor. Çalışmalarımız çok iyi bir şekilde devam ediyor. Mahalle olarak çok çok teşekkür ediyorum. Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e ve MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun’dan Allah razı olsun. Allah görevlerini daim eylesin. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nden çok memnunuz”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol