Kocaiskan’da Sıra Üst Yapıda
Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kırkağaç’ın Kocaiskan Mahallesi’nde alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından zemin düzenlemesi ve kilit parke döşeme çalışmasına başladı.
Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde asfalt ve kilit parke taş döşeme çalışmalarını sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol Şube Müdürlüğü tarafından Kırkağaç’ın Kocaiskan Mahallesi’nde zemin düzenlemesi ve kilit parke taş döşeme çalışması başlatıldı. MASKİ tarafından alt yapı çalışmalarının tamamlandığı mahallede üst yapı çalışmalarının da kısa sürede tamamlanması hedefleniyor. Devam eden çalışmayı Kırkağaç Koordinatörü Ali Rıza Duman da yerinde inceledi.
Yürütülen çalışmayla ilgili bilgiler aktaran Kırkağaç Koordinatörü Ali Rıza Duman, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün liderliğinde Kırkağaç gelişmeye ve değişmeye devam ediyor. Kocaiskan Mahallemizde alt yapı çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte üst yapı uygulamasına başladık. Bu kapsamda mahallemizde yaklaşık 20 bin metrekarelik kilit parke taş çalışmasının yanı sıra zemin düzenlemesi de yapacağız. Hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol