AK Parti Belediye Başkan Adayı Tanrıverdi Alaşehir'de

AK Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tanrıverdi, beraberinde AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Muzaffer Yurttaş, Selçuk Özdağ ve Manisa İl Genel Meclis Başkanı Hayrullah Solmaz ile birlikte Alaşehir’e geldi.
Bu haber 2013-12-24 14:07:06 eklenmiştir.

Alaşehir girişinde çok sayıda partili tarafından karşılanan Hüseyin Tanrıverdi ve beraberindeki heyet daha sonra konvoy halinde ilçe merkezinde tur attı.


Hüseyin Tanrıverdi ve beraberindeki heyet ardından AK Parti İlçe teşkilatı tarafından Ozan Düğün Salonu'nda düzenlenen programa katıldı. Burada da çok sayıda partili tarafından sloganlarla karşılanan Tanrıverdi, kendisine gösterilen sevgiden dolayı herkese teşekkür etti. AK Parti Alaşehir Belediye Başkan Aday Adaylarının da tanıtımının yapıldığı toplantıda milletvekilleri birer konuşma yaptılar. Hüseyin Tanrıverdi, Manisa milletvekilleri ve Alaşehir Belediye Başkan Aday Adayları ile birlikte toplu halde halkı selamladı. Tanrıverdi burada yaptığı konuşmada, Alaşehir’i hizmete susamış bir ilçe olarak gördüğünü belirterek; “İnşallah 30 Mart tarihinde bu kötü kaderimizi değiştirecek, AK Parti’nin bayrağını dalgalandıracağız. Buradaki birlik ve bütünlüğümüzü son güne kadar muhafaza edersek zafer bizim olacaktır. Burada başkanlık için yarışan sekiz arkadaşımız var. Ama yarışa bir kişi ile devam edeceğiz. Şunu çok iyi biliyorum ki, yarın adayımız açıklandığında diğer yedi arkadaşımız başkan adayımızın arkasında yer alacaktır. Zaman birlik zamanıdır” dedi.

Alaşehir Trafiğine Sıkı Denetim
Isıtmasız Serada Üzüm Yetiştirdi, Kilosu 2 Liradan Satı
Alaşehir de Bayram Alışverişi Sokaklara Taşındı
Alaşehir “Müdür Babası”sını Kaybetti
Alaşehir Ticaret Borsası Başkanı Hüseyin Soygür Tüccarl
Mehmet Yenir Alaşehir'de Yeni Milli Eğitim Müdürlüğü Gö
Acil Sorunlara Çözüm
Yeşil Alanlar Çoğalıyor
Karaçoban Muhtarlarla Bir Arada
Kurşunluhan'ın Sonu
TXT REKLAM
ETİKETLER : Hüseyin Tanrıverdi AK Parti İlçe teşkilatı Tanrıverdi Alaşehir AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir Muzaffer Yurttaş Selçuk Özdağ Manisa İl Genel Meclis Başkanı Hayrullah Solmaz
Diğer Alaşehir haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Spor Haberleri
E-Mail Bülten Kaydı
Manisa ORG - Manisa Haberleri - Güncel ve Son Dakika Manisa Haber Sitesi
© Copyright 2005 - 2013 Manisa.ORG Tüm hakları saklıdır.
Manisa İlçeleri
Soma Haberleri
Alaşehir Haberleri
Kula Haberleri
Turgutlu Haberleri
Akhisar Haberleri
Manisa İlçeleri
Ahmetli Haberleri
Kırkağaç Haberleri
Gölmarmara Haberleri
Köprübaşı Haberleri
Manisa İlçeleri
Salihli Haberleri
Sarıgöl Haberleri
Selendi Haberleri
Demirci Haberleri
Gördes Haberleri