AK Parti Belediye Başkan Adayı Tanrıverdi Alaşehir'de

AK Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tanrıverdi, beraberinde AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Muzaffer Yurttaş, Selçuk Özdağ ve Manisa İl Genel Meclis Başkanı Hayrullah Solmaz ile birlikte Alaşehir’e geldi.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Tanrıverdi Alaşehir'de

Alaşehir girişinde çok sayıda partili tarafından karşılanan Hüseyin Tanrıverdi ve beraberindeki heyet daha sonra konvoy halinde ilçe merkezinde tur attı.


Hüseyin Tanrıverdi ve beraberindeki heyet ardından AK Parti İlçe teşkilatı tarafından Ozan Düğün Salonu'nda düzenlenen programa katıldı. Burada da çok sayıda partili tarafından sloganlarla karşılanan Tanrıverdi, kendisine gösterilen sevgiden dolayı herkese teşekkür etti. AK Parti Alaşehir Belediye Başkan Aday Adaylarının da tanıtımının yapıldığı toplantıda milletvekilleri birer konuşma yaptılar. Hüseyin Tanrıverdi, Manisa milletvekilleri ve Alaşehir Belediye Başkan Aday Adayları ile birlikte toplu halde halkı selamladı. Tanrıverdi burada yaptığı konuşmada, Alaşehir’i hizmete susamış bir ilçe olarak gördüğünü belirterek; “İnşallah 30 Mart tarihinde bu kötü kaderimizi değiştirecek, AK Parti’nin bayrağını dalgalandıracağız. Buradaki birlik ve bütünlüğümüzü son güne kadar muhafaza edersek zafer bizim olacaktır. Burada başkanlık için yarışan sekiz arkadaşımız var. Ama yarışa bir kişi ile devam edeceğiz. Şunu çok iyi biliyorum ki, yarın adayımız açıklandığında diğer yedi arkadaşımız başkan adayımızın arkasında yer alacaktır. Zaman birlik zamanıdır” dedi.

Hüseyin Tanrıverdi AK Parti İlçe teşkilatı Tanrıverdi Alaşehir AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir Muzaffer Yurttaş Selçuk Özdağ Manisa İl Genel Meclis Başkanı Hayrullah Solmaz
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gürültü Kirliliği Ruh Sağlığını Bozuyor
Gürültü Kirliliği Ruh Sağlığını Bozuyor
Survivor Atakan'dan Kötü Haber!
Survivor Atakan'dan Kötü Haber!