Mehmet Çerçi, AK Parti Kadın Kolları ile Kahvaltı Yaptı

AK Parti 22.-23. Dönem Manisa Milletvekili ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Çerçi, AK Parti kadın kolları üyeleri ile kahvaltıda bir araya geldi.
Bu haber 2013-11-07 15:23:36 eklenmiş.

Fatih Plaza’da düzenlenen kahvaltıya AK Parti Kadın Kolları Başkanı Şule Uygur, Şehzadeler Kadın Kolları Başkanı Asiye Zurnacı, kadın kolları üyeleri ve her mahalleden bir kadın temsilci katıldı.
Önlerinde bir yerel seçim olduğunu hatırlatan Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Çerçi, “Sayın Başbakanımıza destek olmak hedefimiz olmalı. Geçmişte Başbakanımızı indirmek için bazı eylemeler yapıldı. Bu seçimlerin esas önemi yerelde belediyeleri almak. Ama onunda ötesinde Başbakanımıza güç vermek destek olmak onun arkasındaki halk seviyesini en yükseğe taşımak. 1 buçuk sene içerisinde 3 tane seçim geçireceğiz. Yerel, Cumhurbaşkanlığı birde genel seçimi bu süre içerisinde geçireceğiz. Bu seçimler Türkiye’nin geleceği adına çok önemli. Son 10 yılda çok büyük işler başardık. Türkiye kalkındı ve ileri gitti. İnsanlar kendilerini özgür hissetmeye başladılar. Başbakanımız 2023 vizyonu koydu. 10 sene daha bu kadro Türkiye’yi yönettiği taktirde Türkiye birinci sınıf bir ülke olacak. Dünyanın ilk 10 ülkesi içerisine girecek” şeklinde konuştu.


“MANİSA’DA YENİ BİR ŞEHİR İNŞA EDECEĞİZ
Büyükşehiri alacaklarını ifade eden Çerçi, “Manisa’da yeni bir şehir inşa deceğiz. Yerel seçim geleceğin Manisa’sını inşa etmenin başlangıcı olacak. İyi bir şehircilik yani sosyal belediyecilik yapacağız. Kadınlara, çocuklara, yaşlılara, engellilere yönelik belediyecilik hizmetlerimiz olacak. Çünkü yasal yetki var. Güç ve ekonomik imkanlar var. Manisa’yı bir kültür şehri, şehzadeler şehir olarak inşa etmek istiyorsak bu vizyona ihtiyacımız var. Farklı bir Manisa olacak. Tabi bu yılları alacak. Bunun için hep beraber çalışacağız. Rakiplerimizi de küçümsemeden birlik içerisinde kardeşlik içerisinde çalışacağız. Geleceğin Manisa’sını inşa etmek için hep beraber bir yola çıkmış olacağız. Cumartesi günü bir temayül seçimi var. Bu teşkilatımızın iradesinin beyanıdır. Ben orada da sizlerin desteklerini ve dualarını talep ediyorum” dedi.
AK Parti Kadın Kolları Başkanı Şule Uygur, Şehzadeler Kadın Kolları Başkanı Asiye Zurnacı ise kahvaltıdan dolayı Çerçi’ye teşekkür ederek yerel seçimlerde başarılar diledi.


ETİKETLER : AK Parti Kadın Kolları Başkanı Şule Uygur Şehzadeler Kadın Kolları Başkanı Asiye Zurnacı
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Manisa haberleri

Yazarlar

Gazete Manşetleri

Hürriyet Gazetesi
Sabah Gazetesi
E-Mail Bülten Kaydı
© Copyright 2013 Manisa.ORG. Tüm hakları saklıdır.
Manisa İlçeleri
Soma Haberleri
Alaşehir Haberleri
Kula Haberleri
Turgutlu Haberleri
Akhisar Haberleri
Manisa İlçeleri
Ahmetli Haberleri
Kırkağaç Haberleri
Gölmarmara Haberleri
Köprübaşı Haberleri
Manisa İlçeleri
Salihli Haberleri
Sarıgöl Haberleri
Selendi Haberleri
Demirci Haberleri
Gördes Haberleri