Mehmet Çerçi, AK Parti Kadın Kolları ile Kahvaltı Yaptı

AK Parti 22.-23. Dönem Manisa Milletvekili ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Çerçi, AK Parti kadın kolları üyeleri ile kahvaltıda bir araya geldi.
Bu haber 2013-11-07 15:23:36 eklenmiştir.

Fatih Plaza’da düzenlenen kahvaltıya AK Parti Kadın Kolları Başkanı Şule Uygur, Şehzadeler Kadın Kolları Başkanı Asiye Zurnacı, kadın kolları üyeleri ve her mahalleden bir kadın temsilci katıldı.
Önlerinde bir yerel seçim olduğunu hatırlatan Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Çerçi, “Sayın Başbakanımıza destek olmak hedefimiz olmalı. Geçmişte Başbakanımızı indirmek için bazı eylemeler yapıldı. Bu seçimlerin esas önemi yerelde belediyeleri almak. Ama onunda ötesinde Başbakanımıza güç vermek destek olmak onun arkasındaki halk seviyesini en yükseğe taşımak. 1 buçuk sene içerisinde 3 tane seçim geçireceğiz. Yerel, Cumhurbaşkanlığı birde genel seçimi bu süre içerisinde geçireceğiz. Bu seçimler Türkiye’nin geleceği adına çok önemli. Son 10 yılda çok büyük işler başardık. Türkiye kalkındı ve ileri gitti. İnsanlar kendilerini özgür hissetmeye başladılar. Başbakanımız 2023 vizyonu koydu. 10 sene daha bu kadro Türkiye’yi yönettiği taktirde Türkiye birinci sınıf bir ülke olacak. Dünyanın ilk 10 ülkesi içerisine girecek” şeklinde konuştu.


“MANİSA’DA YENİ BİR ŞEHİR İNŞA EDECEĞİZ
Büyükşehiri alacaklarını ifade eden Çerçi, “Manisa’da yeni bir şehir inşa deceğiz. Yerel seçim geleceğin Manisa’sını inşa etmenin başlangıcı olacak. İyi bir şehircilik yani sosyal belediyecilik yapacağız. Kadınlara, çocuklara, yaşlılara, engellilere yönelik belediyecilik hizmetlerimiz olacak. Çünkü yasal yetki var. Güç ve ekonomik imkanlar var. Manisa’yı bir kültür şehri, şehzadeler şehir olarak inşa etmek istiyorsak bu vizyona ihtiyacımız var. Farklı bir Manisa olacak. Tabi bu yılları alacak. Bunun için hep beraber çalışacağız. Rakiplerimizi de küçümsemeden birlik içerisinde kardeşlik içerisinde çalışacağız. Geleceğin Manisa’sını inşa etmek için hep beraber bir yola çıkmış olacağız. Cumartesi günü bir temayül seçimi var. Bu teşkilatımızın iradesinin beyanıdır. Ben orada da sizlerin desteklerini ve dualarını talep ediyorum” dedi.
AK Parti Kadın Kolları Başkanı Şule Uygur, Şehzadeler Kadın Kolları Başkanı Asiye Zurnacı ise kahvaltıdan dolayı Çerçi’ye teşekkür ederek yerel seçimlerde başarılar diledi.

Sakine Öz'den Bülent Arınç'a Zehir Zembelek Sözler
Manisalı Dedenin En Acı Günü!
Manisa'da 3 Arkadaş Ölüme Atladı!
Manisa'da Köy Muhtarı Çileden Çıktı ve Silahını Ateşled
Ekmeleddin Bey 8 Ağustos'ta Manisa'da
Yuntdağlı Çocuklardan Gazze'ye Dua
Özel Şehzade Mehmet Lisesi Öğrencileri İftarda Buluştu
Manisa'da Bir Şahıs Pompalı Tüfekle Dehşet Saçtı
Vali Bektaş'tan Belediye Çıkarması
Büyükşehir'den Kırtık Mezarlığına Servis
TXT REKLAM
ETİKETLER : AK Parti Kadın Kolları Başkanı Şule Uygur Şehzadeler Kadın Kolları Başkanı Asiye Zurnacı
Diğer Manisa haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Spor Haberleri
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Bu Gün
Bu Hafta
Bu Ay
E-Mail Bülten Kaydı
Manisa ORG - Manisa Haberleri - Güncel ve Son Dakika Manisa Haber Sitesi
© Copyright 2005 - 2013 Manisa.ORG Tüm hakları saklıdır.
Manisa İlçeleri
Soma Haberleri
Alaşehir Haberleri
Kula Haberleri
Turgutlu Haberleri
Akhisar Haberleri
Manisa İlçeleri
Ahmetli Haberleri
Kırkağaç Haberleri
Gölmarmara Haberleri
Köprübaşı Haberleri
Manisa İlçeleri
Salihli Haberleri
Sarıgöl Haberleri
Selendi Haberleri
Demirci Haberleri
Gördes Haberleri