İhsaniye Mahallesi Parkeyle Döşeniyor
Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler, Gölmarmara ilçesine bağlı İhsaniye Mahallesi 509 Sokak’ta kilit parke taşı döşemesinin ardından kaldırım düzenleme çalışmalarına da hız verdi.
Büyükşehir Yasası ile birlikte köyden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinin altyapı ve üst yapı çalışmalarına ağırlık veren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gölmarmara ilçesinde de bu çalışmalarını hızlandırdı. Bu kapsamda ilçeye bağlı İhsaniye Mahallesi 509 Sokak’ta parke taşı döşeme çalışması gerçekleştirildi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekiplerince gerçekleştirilen kilit parke döşemesinin ardından hızla kaldırım düzenleme çalışması başlatıldı. Çalışmaları, Manisa Büyükşehir Belediyesi Gölmarmara Koordinatörü Ahmet Cülen de yerinde inceledi.
Yenilik ve Değişim
Gölarmara’da Manisa Büyükşehir Belediyesinin değişim çalışmalarının hızla devam ettiğini belirten Gölmarmara Koordinatörü Ahmet Cülen, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde ilçenin mahalleleriyle birlikte yenilik kazandığını söyledi. Gölmarmara’da Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğünün mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, İhsaniye Mahallesi’ndeki çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını ifade etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol