Gölmarmara’nın Mesire Yolu Yenilendi
Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gölmarmara sakinlerinin hoşça vakit geçirdiği önemli bir mesire alanı olan Akpınar Mesire yolu, onarılarak asfaltlandı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, yenilenen yolun Gölmarmara’ya hayırlı olmasını diledi.
İl genelinde mevsim şartlarının elverişli olduğu sürece yol yapım ve onarım çalışmalarını hızla sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gölmarmara ilçesindeki Akpınar Mesire Alanı’nın yolunda da iyileştirme çalışması yaptı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri, mesire alanının yolundaki bozuklukları giderdi ve yolu asfaltladı. Yenilenen yolda incelemelerde bulunan Manisa Büyükşehir Belediyesi Gölmarmara Koordinatörü Ahmet Cülen, yenilenen yolla Gölmarmaralıların mesire alanına güvenle ulaşabileceklerini söyledi.
Çalışmalar Sürecek
Cülen, yolun yenilenmesi talimatı veren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ve Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığına Gölmarmaralılar adına teşekkür etti. İl genelinde yoğun bir şekilde çalışma yürüttüklerini belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, yenilenen yolun Gölmarmara’ya hayırlı olmasını diledi. Başkan Ergün, mevsim şartlarının elverişli olduğu sürece bu tür çalışmaları sürdüreceklerini de sözlerine ekledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol