Genel Müdür Coşkun, Yarhasanlar Ek Hizmet Binasını İnceledi
Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Şehzadeler ilçesi Yarhasanlar Mahallesi’nde tadilatı yapılan ek hizmet binasını inceledi. Genel Müdür Coşkun’a, Genel Müdür Yardımcıları Şehnaz Başaran ile Burak Aslay, Manisa Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri, MASKİ Akhisar 1. Bölge Şube Müdürü Fatih Tuncer ve yüklenici firma sahibi Hasan Şentepeli eşlik etti.
Gelişen Manisa’ya modern hizmet binaları
Manisa’nın simge binalarından biri konumunda bulunan ek hizmet binası modern bir görünüme kavuştu. Binada; dış cephe, içyapı bölgeleri ve dinlenme alanları yenilendi. Vatandaşlara daha kaliteli hizmet sunmak için de elektrik tesisatı döşenerek güç artırımına gidildi. Hizmet binasının tüm internet altyapısı da Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı ekiplerince yapıldı.
MASKİ, sürekli gelişim ve ilerleme için çalışıyor
MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, modern bir şekilde yeniden dizayn edilen Yarhasanlar Ek Hizmet Binası’nın Manisa’nın yüz akı olduğunu söyledi. Genel Müdür Coşkun, “Hemşerilerimize daha kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmak için Yarhasanlar’daki Ek Hizmet Binamızı baştan aşağıya yeniledik. Hizmet binamız, son derece modern bir yapıya kavuştu. Kısa süre içerisinde ilgili birimlerimiz ek hizmet binamıza taşınmaya başlayacak. Sürekli gelişim ve ilerleme için attığımız adımlarla Manisamızı daha yaşanılabilir bir kent konumuna getirmeye devam edeceğiz. Hemşerilerimize şimdiden hayırlı uğurlu olsun” dedi.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol