Uluslararası Ulaşım Kongresi’ni Milletvekili Ilıcalı yönetti
AK Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı, Uluslararası Transist 2016 İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı’nda moderatörlük yaptı. Ulaşımın duayen isimlerini bir araya getiren kongrede konuşma yapan Ilıcalı, "Ulaşımda çok önemli ve başarılı adımlar atılıyor. Ülkem adına bu başarıdan onur ve gurur duyuyorum." dedi.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin öncülüğünde, İETT tarafından Uluslararası Transist 2016 İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı düzenlendi. Ulaşım alanında yaptığı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren ve ulaşımın uzman isimlerinden olan Ak Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı, bu yıl 9’uncusu düzenlenen Uluslararası Kongre’de, ’Trafik Yönetimi ve Şehiriçi Ulaşımında Verimlilik’ konulu oturumun başkanlığını yaptı. Ilıcalı’nın başkanlığını yaptığı oturuma; Karayolları Genel Müdürü İsmail Kartal, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı Yunus Emre Ayözen, DENTUR Avrasya Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Morgül, Doğuş İnşaat Yönetim Kurulu Görevli Üyesi Burak Talu katıldı.
Kongrenin organizasyonunda emeği geçenlerin isimlerini tek tek sayarak tebrik eden Ilıcalı, "İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ni kutluyorum. Organizasyonun hazırlanmasına çok büyük emekler verilmiş. Beni esas etkileyen ise fuar oldu. Bir yıl içerisinde ne kadar gelişmiş, otomotiv sektörü muazzam bir yere gelmiş. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin akıllı sistemleriyle ilgili büyük gelişmeler yaşanıyor. Köprüler yapılıyor, otomotiv sektörü yerli tramvay, elektrikli araç yapıyor. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Ülkem adına bu başarılardan onur ve gurur duyuyorum." diye konuştu. Milletvekili Ilıcalı’ya oturumun ardından plaket takdim edildi.
Oturum sonrasında, İstanbul Şehir Televizyonu ve Radyo Trafik’in canlı yayın konuğu olan Milletvekili Ilıcalı, toplu ulaşımın geleceği ve gelişimi konusunda açıklamalarda bulundu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner5

banner36