Organize örnek küçük sanayi sitesinin alt yapı sorunu çözülüyor

Erzincan Valisi Ali Arslantaş ve beraberindeki Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Süleyman Sarak, Erzincan Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Bedir Limon, S.S. Erzincan Organize Örnek Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifini ziyaret ederek, yönetim kurulu ile bir araya geldiler.

İnşası devam eden 270 işyerine sahip ve 20’şer gruplarla yapılan sanayi sitesinde yürütülen faaliyet ve çalışmaları inceleyen Erzincan Vali Ali Arslantaş ve beraberindekiler S.S. Erzincan Organize Örnek Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Ferhat Arabacı ve yönetim kurulu üyelerinin talep ve sorunlarını dinlediler.

3 megawatt güneş enerji santrali sayesinde S.S. Erzincan Organize Örnek Küçük Sanayi Sitesinin elektrik ihtiyacının karşılanacağı 125, 250 ve 500 metrekarelik yapımı devam eden işyerlerini gezen Vali Ali Arslantaş, S.S. Erzincan Organize Örnek Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi yönetim kurulu üyeleri site esnafı ile görüştü.

Yapılan görüşmede Vali Ali Arslantaş, sanayi sitesinin tamamlanamayan altyapı eksikliğinin çözüme kavuşturulacağını belirtti. S.S. Erzincan Organize Örnek Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Ferhat Arabacı ve yönetim kurulu üyeleri ise Vali Ali Arslantaş, Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Süleyman Sarak ve Erzincan Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Bedir Limon’un ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, kendilerine teşekkür ettiler.

Buradaki incelemelerinin ardından S.S. İmalat Yapan İmalatçılar Sanayi Sitesi Yapı Kooperatif Başkanlığını ziyaret eden Vali Ali Arslantaş, Kooperatif Başkanı Yasin Uğur ile görüştü.

Görüşme sonrası sanayi sitesi esnafını ziyaret eden Vali Ali Arslantaş, Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Süleyman Sarak, Erzincan Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Bedir Limon esnafların talep ve şikâyetlerini dinlediler.

Ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getiren site esnafı ise Erzincan Valisi Ali Arslantaş’a teşekkürlerini ilettiler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol