BEYAZIT CAMİİ RAMAZAN'A HAZIRLANIYOR
İlçemiz menderes bulvarı üzerinde bulunan Beyazıt camiinde çalışmalarda sona gelinirken, ekipler ramazan ayı öncesinde çalışmaları tamamlamayı hedefliyor.
Beyazıt camiinde Demirci Belediyesi ve Hayırseverlerin büyük destekleri ile yenileme ve düzenleme çalışmaları yapılıyor. Caminin dış cephesi ısı yalıtım sistemi ile döşenirken, bahçeye 700 metrekare mermer döşemesi yapılarak düzenli hale getirildi. Beyazıt caminin dış cephesi komple boyanarak, güzel bir görünüme kavuşturulurken, minarenin boyama çalışmalarına da başlandı.
Caminin yan tarafında bulunan şadırvan Demirci Belediyesince yıkılarak, tuvaletinin yan tarafında bulunan yere abdest alınması için yeni şadırvan yapımı da tamamlandı.
Demirci Belediyesi tarafından cami bahçesinin çevresinde bulunan özelliğini yitirmiş beton bahçe duvarlarının da yenileme çalışması devam ediyor.
Beyazıt camiinde devam eden kapsamlı düzenleme çalışmalarının Ramazan ayı öncesinde tamamlanması hedefleniyor.
Beyazıt Mahalle Muhtarı Mehmet Ülker " Camimizin iç ve dış bakım, onarım, yenileme ve düzenleme çalışmalarına destek veren başta Belediye Başkanımız Selami Selçuk'a ve hayırseverlerimize teşekkür ediyorum "dedi.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol