AYSO Başkanı Şahin; “Aydın Tarım Fuarına katılım artıyor”

Aydın Sanayi Odası (AYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yunus Şahin, tarım fuarının Aydın ve Ege Bölgesi’nde geleneksel hale geldiğini ve her yıl katılım oranın daha da arttığını belirtti.

Aydın’da yeni otogar karşısında bulunan Tariş pamuk depolarında 16-19 Şubat tarihleri arasında açılan 5. Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarına yoğun katılımın devam ettiğini ifade eden Aydın Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yunus Şahin, tarım fuarının Aydın ve Ege Bölgesi’nde geleneksel hale geldiğini ve her yıl katılım oranın daha da arttığını belirtti.

Fuarda sergi açan üreticiler ve ziyaretçiler arasındaki ticaret hacminin her yıl artarak devam ettiğini ifade eden Şahin “Ayrıca, firmaların daha hızlı büyümeleri için iş ortaklıklarına da zemin oluşturduğundan, 5.Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarı Aydın ve bölgemiz için başarılı bir organizasyon olmuştur. Bu kapsamda fuar çalışmalarını yürüten Kobi Fuarcılık firmasına, fuar alanı olarak kapılarını açan Aydın Pamuk ve Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Yönetimine, katkı sağlayan tüm kuruluşlara ve fuarda sergi açan sanayici üyelerimiz; Jantsa A.Ş, İpek Su Ltd. Şti, İzelmak Ltd. Şti, Kahyalar Makine, OMR Santrifüj Ltd Şti, Parmaksızlar Otomotiv, Örkoop Kalkınma Koop, Altıntaş Ziraat Aletleri, ATM Tel Örgü, Ayteksan Ltd. Şti, Baskın Ziraat Aletleri Ltd. Şti ye teşekkür ederim“ dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol