MASKİ İle Alaşehir Belediyesi’nden Örnek Çalışma
MASKİ Genel Müdürlüğü ve Alaşehir Belediyesi’nin ortaklaşa yürüttüğü ıslah çalışması ile Karacalar Mahallesi’nde bulunan dere üzerinden araç ve yaya geçişleri güvenli hale getirildi.
Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, 17 ilçe merkezi ve mahallelerinde bulunan derelerde temizlik, ıslah ve korkuluk çalışmaları ile dereleri güvenli hale getirmeye devam ediyor. MASKİ Genel Müdürlüğü Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı, İlçe Hizmetler Dairesi Başkanlığı’ndan gelen talep doğrultusunda Alaşehir’in Karacalar Mahallesi’nde bulunan derede 6 metre uzunluğunda 3 adet menfez montajını Alaşehir Belediyesi ile ortaklaşa gerçekleştirdi. Alaşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne ait iş makinaları ile montajı yapılan menfezler sayesinde dere üzerinden yaya ve araç geçişleri güvenli hale getirildi.
İş birliği ile daha hızlı hizmetler
MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Şehnaz Başaran, 17 ilçede yürütülen çalışmalarda ilçe belediyeleri ile işbirliği içerisinde olduklarını belirtti. Başaran, “MASKİ Genel Müdürlüğü olarak il genelinde bulunan dereleri güvenli ve sağlıklı duruma getirmek için temizlik, ıslah ve korkuluk çalışmalarımıza devam ediyoruz. Alaşehir Belediyemiz ile de ortaklaşa yürüttüğümüz çalışma sonucunda Karacalar Mahalle deremiz üzerine 3 adet menfez yerleştirerek vatandaşlarımıza daha güvenli geçiş imkanı sağladık” dedi.  Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol