Başkan Karaçoban Kur’an Kursu inşaatı için düzenlenen kermese katıldı
Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban Yeşilyurt Mahallesinde yer tahsisi Alaşehir Belediyesi tarafından yapılan ve mahalle sakinlerinin katkılarıyla başlanan Yeşilyurt Mahallesi Kur’an Kursu inşaatı için düzenlenen yardım kermesine katıldı. Başkan Karaçoban'a Belediye meclis üyesi Hasan Alıcı ve mahalle sakinleri eşlik etti. 
Kermese katılan Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban, “Alaşehir’de birçok kermes düzenleniyor. Ama bu kermesimiz farklı oluyor, bunu daha önceki yıllarda da hep birlikte gördük. Yoğun bir ilgi var, kermesimizin de çeşitliliği bakımından, el emeği göz nurları ürünler var burada. Bundan dolayı bu kermesin açılışında emek veren, el emeği göz nuru döken hanım kardeşlerimize ve onlara destek veren eşlerine teşekkür ediyorum. Bu kermesin geliri çocuklarımızın eğitiminde kullanılıyor, yurtlarımızın ihtiyaçlarında kullanılıyor, yapılan bu hizmetleri takdir etmemek mümkün değil. Bir belediye başkanı olarak tüm Alaşehirliler adına başta Mustafa Caba hocamız olmak üzere bu işe katkıda bulunan destek veren herkese teşekkür ediyorum" dedi.
Yapılan faaliyetlerin çok önemli olduğunun altını çizen Başkan Karaçoban şunları söyledi: "Bir başka konu da burada minik yavrularımızın bir sunumu oldu. Gelecek neslimize Kur’an-ı Kerim’i hatim etmek ve bu çocuklarımıza bu eğitimi vermek, bu inancı çocuklarımıza aşılayabilmek hizmetlerin en büyüğü olduğunu düşünüyorum. Bu hizmetlerin gerçekleşmesine emek veren hocalarımıza değerli büyüklerimize tüm hemşerilerim adına teşekkür ediyorum. Önemli bir hizmeti onlar gerçekleştirmiş oluyorlar. Bu hizmetleri ne kadar takdir edersek yeridir. Biz de Alaşehir Belediyesi olarak her zaman hizmet çerçevesi içerisinde faaliyet gösteren her kim olursa olsun her zaman destek veriyoruz ve vermeye de devam edeceğiz. Her zaman sizlerin yanındayız, olmaya da devam edeceğiz. Bu güne kadar bunu gösterdik ve göstermeye de devam edeceğiz. Hepimiz biriz ve inşallah beraberiz. Alaşehir dün iyiydi bu gün daha iyi olacak, yarın da bu günden iyi olacak diyor hepinize katkılarınızdan dolayı teşekkür ediyorum." 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol